Blisko ludziJakim ojczymem jest Radosław Majdan? Stanisław Rozenek zabrał głos

Jakim ojczymem jest Radosław Majdan? Stanisław Rozenek zabrał głos

Stanisław Rozenek zdradza, jakie relacje utrzymuje z Radosławem Majdanem
Stanisław Rozenek zdradza, jakie relacje utrzymuje z Radosławem Majdanem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

29.08.2022 12:10, aktual.: 29.08.2022 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Relacje z nowymi partnerami mamy czy taty nie zawsze są łatwym tematem. Odnajdywanie się w patchworkowej rodzinie doskonale znają synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 15-letni Stanisław udzielił komentarza, wyznając, jaki kontakt ma z Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dni jest na ustach całego polskiego show-biznesu. Wszystko za sprawą nowej roli - współprowadzącej "Dzień Dobry TVN". Nie tak dawno dziennikarce jednego z serwisów udało się porozmawiać z jednym z synów celebrytki - Stanisławem Rozenkiem. 15-latek szczerze odpowiedział na zadane mu pytania.

Stanisław Rozenek zdradza szczegóły. Jakim ojczymem jest Radosław Majdan?

Syn Małgorzaty oraz Jacka pojawił się na premierze książki swojego taty. Dziennikarze postanowili nawiązać kontakt z nastolatkiem i zadać mu kilka pytań. Stanisław Rozenek podkreślił, że cieszy go zawodowy sukces mamy i będzie jej wiernie kibicować. Przyznał, że od czasu do czasu natrafia na różne artykuły o swojej rodzinie, ale stara się ich nie czytać. Zdarzało się również, że w sieci pojawiały się fałszywe informacje na temat bliskich. Reporterka Jastrząb Post zapytała, jak wyglądają relacje 15-latka z ojczymem, a ten zdecydował się na szczerą odpowiedź.

- Radek jest bardzo dobrą osobą w moim życiu. Jest w 100 proc. inspiracją i jest też moim przyjacielem - oznajmił Stanisław Rozenek.

Nastolatek przyznał również, że niezmiernie cieszy się z faktu, że może obserwować, jak jego najmłodszy brat rośnie. Starszy brat Henryka przyznał, że czasami jest ciężko, ale wówczas mobilizuje się cała rodzina, by pomóc sobie w opiece nad najmłodszym.

Stanisław Rozenek pójdzie w ślady rodziców?

Dziennikarka portalu Jastrząb Post zapytała się 15-latka również o to, czy swoją przyszłość wiąże z show-biznesem. Stanisław przyznał, że być może - często zdarza mu się w tym temacie rozmyślać.

- Nie chciałbym, aby to była moja główna rzecz, ale wydaje mi się, że chciałbym być dość aktywny i przekazywać światu mój punkt widzenia. Nawet w internetowym show-biznesie - tłumaczył syn Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Obecnie jednak nastolatek cieszy się, że nie odczuwa popularności rodziców. Stanisław nie chodzi do polskiej szkoły, a jego rówieśnicy raczej nie kojarzą ani Małgorzaty Rozenek-Majdan, ani Jacka Rozenka.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (43)
Zobacz także