GwiazdyJacek Rozenek szczerze o Radosławie Majdanie. Padły wymowne słowa

Jacek Rozenek szczerze o Radosławie Majdanie. Padły wymowne słowa

Jacek Rozenek powiedział co myśli o Radosławie Majdanie
Jacek Rozenek powiedział co myśli o Radosławie Majdanie
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram.com | @r_majdan, Niemiec
oprac. JBR
28.07.2022 13:36, aktualizacja: 02.08.2022 15:45

Jacek Rozenek, były mąż Małgorzaty Rozenek, zdecydował się na szczerą wypowiedź na temat Radosława Majdana, który mieszka pod jednym dachem z jego synami. Co powiedział?

Małgorzata Rozenek, zanim związała się z Radosławem Majdanem, dwukrotnie wychodziła za mąż. Jej drugim mężem, a zarazem ojcem dwóch starszych synów - Stanisława i Tadeusza, jest znany aktor - Jacek Rozenek. Byli małżeństwem przez 10 lat, a po rozwodzie para pozostała w przyjacielskich stosunkach.

Cała rodzina ma za sobą ciężkie chwile - w połowie maja 2019 roku aktor doznał ciężkiego udaru i przez długi czas nie było wiadomo, czy uda mu się wrócić do zdrowia.

– Powiem to bardzo obrazowo: ta moja 10 proc. frakcja wyrzutowa oznaczała, że moje serce jest tak bardzo zniszczone, że można je już tylko wymienić na nowe. Lekarze uprzedzali mnie, że mogę nie przeżyć kolejnego ataku, ale nikt mi nie wspomniał, że może mnie jeszcze "dopaść" udar mózgu, i to z tak wielką skrzepliną jak moja – mówił w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Wsparcie byłej żony

Choć początkowo lekarze nie dawali aktorowi dużych szans na powrót do pełnej sprawności, ćwiczeniami i determinacją wrócił do sił. W walce wspierała go była żona Małgorzata Rozenek-Majdan, która m.in. przejęła na siebie obowiązki związane z utrzymaniem wspólnych synów.

"Jacek ma ogromne problemy ze zdrowiem. To jest trochę tak, że choroba nigdy nie wybiera i to nie jest nigdy niczyja wina. Dla mnie jest najważniejsze, żeby ojciec moich dzieci jak najdłużej żył w dobrym zdrowiu" – powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Jastrząb Post.

Jacek Rozenek szczerze o Radosławie Majdanie

Obecnie Małgorzata Rozenek jest związana z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Para zaczęła się spotykać w 2013 roku, a ich ślub odbył się 10 września 2016 r. Wspólnie wychowują nie tylko niedawno urodzonego syna Henryka, ale także synów Małgorzaty ze związku z Jackiem Rozenkiem.

W rozmowie z Party aktor szczerze opowiedział co sądzi o tym, że były piłkarz wychowuje jego synów. Podkreślił, że nie jest zły na tę sytuację.

"Kłopot byłby, gdyby się nimi nie zajmował. Ale to jest fajna rodzina. Radosław Majdan to świetny chłopak. Jestem mu wdzięczny" - powiedział Rozenek.

Wyznał także, że zanim zachorował, naprzemiennie z byłą żoną organizowali święta. "Teraz ona ma małe dziecko, a moi synowie brata. Nie będę przecież rozdzielał rodziny" - dodał aktor.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl