Trwa ładowanie...
fashion week poland

Japońska projektantka otwiera Fashion Week Poland

Junko Koshino, znana na całym świecie projektantka, jako pierwsza pokaże swoją kolekcję na Fashion Philosophy. Najważniejsza międzynarodowa impreza modowa w Polsce rusza już dziś wieczorem. Gwiazda pierwszego wieczoru to designerka, która od ponad trzydziestu pięciu lat wystawia swoje prace na całym świecie.

Share
Japońska projektantka otwiera Fashion Week Poland
dlv7hfp

*Junko Koshino, znana na całym świecie projektantka, jako pierwsza pokaże swoją kolekcję na Fashion Philosophy. Najważniejsza międzynarodowa impreza modowa w Polsce rusza już dziś wieczorem. Gwiazda pierwszego wieczoru to designerka, która od ponad trzydziestu pięciu lat wystawia swoje prace na całym świecie. * Projektantka na stałe mieszka w Tokio. W latach 1978-2000 uczestniczyła w Paris Collection. Pokazywała swoje kolekcje także w Metropolitan Muzeum w Nowym Jorku, Wietnamie, na Kubie, w Birmie, a także w wielu innych miejscach na całym świecie. Projekty Koshino wyróżnia futyrystyczna, awangardowa forma.

Junko Koshino słynie nie tylko z projektowania mody. Jest także twórczynią kostiumów do oper (Zaczarowany Flet, Madame Butterfly) oraz musicali. Artystka projektuje także wnętrza i odzież sportową.

(mb/mtr), kobieta.wp.pl

Polecamy

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dlv7hfp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlv7hfp
dlv7hfp