Jazda po polsku, czyli o czym Polacy dyskutują w samochodzie

Jazda po polsku, czyli o czym Polacy dyskutują w samochodzie
Paulina Ermel

21.04.2017 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na pytanie – ile czasu statystyczny Polak spędza codziennie w aucie - wielu z nas, szczególnie tych mieszkających w dużych miastach i podróżujących w ciągłych korkach, odpowiada – za dużo! A zastanawialiście się o czym rozmawiają Polacy podczas jazdy samochodem? Jakie cechy cenią najbardziej u kobiet, a jakie u mężczyzn? Te i wiele innych pytań podróżujący samochodem usłyszą ze swojej nawigacji, której głosem będzie Katarzyna Pakosińska. Zapnijcie pasy, w nowym programie TLC szykuje się dobra jazda!

Jednymi z przepytywanych podróżnych będą Stella i jej mama. Obie panie to absolutne fanki różowego koloru, co nietrudno zauważyć. Na co dzień zajmują się hodowlą psów i mają dość otwarte podejście do życia. Z kolei Jarek i Sebastian to przyjaciele z Krakowa, którzy od kilkunastu lat mieszkają w Warszawie. Ich praca wiąże się z modą i stylizacją. Swoimi poglądami na życie dzielą się chętnie. Podobnie zresztą, jak kolejna grupa podróżujących – Krzysiek, Magda i Ania. Wszyscy są wielbicielami sportów ekstremalnych. Natomiast Karolina i Ania to młode, bystre dziewczyny, dla których świat internetu nie ma tajemnic. Zaś Natalia oraz Klaudia to koleżanki przywiązujące wiele uwagi do wyglądu. Nie brak im jednak przy tym dystansu do siebie i poczucia humoru, co nieco neutralizuje ich styl bycia. Podróżując polskimi drogami będzie można poznać również Irka i Damiana. Uwielbiają las i łowienie ryb. Jeden z panów ma 65 lat i jest świeżo po rozwodzie. Wiesława i Eryk to znajomi, którzy poznali się na dancingu międzypokoleniowym. Choć skończyli już 80 lat nadal aktywnie korzystają z życia. Ona śpiewa w operze i gra w kabaretach, a on jest byłym partyzantem.

- Jest śmiesznie i zabawnie. To rozrywka w czystej postaci, a jednocześnie dobre studium dla socjologów i satyryków. Program balansuje między skrajnymi emocjami. W jednym momencie widz może śmiać się do łez, a w drugim ocierać łzy ze wzruszenia. Osobiście mam swoich ulubionych bohaterów. Jest nimi dwójka taksówkarzy. Z pewnością dostarczą oglądającym wiele frajdy” – tak oceniła program Katarzyna Pakosińska.

Obraz

„Jazda po polsku” to program, w którym mamy jedyną w swoim rodzaju okazję do bezkarnego podsłuchiwania i podglądania innych. Dzięki wyjątkowej nawigacji oraz kamerom zamontowanym w autach bohaterów, dowiadujemy się o czym rozmawiają podczas podróży samochodem. A tym samym poznajemy interesujący światopogląd, wyłaniający się z niekontrolowanych rozmów. Dowcipny, momentami zaskakujący, a niekiedy szokujący obraz rzeczywistości inspirowany jest pytaniami, jakie bohaterowie słyszą z nawigacji. Swojego głosu użyczyła do niej Katarzyna Pakosińska - artystka kabaretowa, aktorka oraz bez wątpienia właścicielka najpiękniejszego uśmiechu i najpozytywniejszego głosu w naszym kraju. O co zapyta Polaków, dowiemy się już w 23 kwietnia!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)