GwiazdyJessica Melena robi furorę w trakcie Euro 2020. Kim jest piękna Włoszka?

Jessica Melena robi furorę w trakcie Euro 2020. Kim jest piękna Włoszka?

Jessica Melena z mężem
Jessica Melena z mężem
Źródło zdjęć: © Getty Images | Mondadori Portfolio / Contributor
oprac. KPL
17.06.2021 18:57

Duże turnieje piłkarskie to nie tylko wielkie emocje na boisku, ale także okazja do zaistnienia dla pięknych kibicek. Przypomnijmy, że podczas Euro 2012 rozpoczęła się kariera Natalii Siwiec. Teraz media na całym świecie rozpisują się natomiast na temat Jessiki Meleny.

Nieformalny tytuł "miss Euro 2020" wciąż jest wolny. W 2012 roku zdobyła go Natalia Siwiec, natomiast cztery lata później Marta Barczok, która także w tym roku gorąco dopinguje Biało-Czerwonych. Obie panie zdobyły pewną rozpoznawalność, jednak docenili je głównie rodacy.

Najpiękniejsza kibicka

Gdy idzie zaś o polskie WAGs, tylko Marina – żona Wojciecha Szczęsnego, bramkarza polskiej reprezentacji – znalazła się w zestawieniu 24 "najbardziej czarujących" żon i dziewczyn piłkarzy w Europie przygotowanym przez "Daily Mail".

O uwagę mediów nie musi zabiegać wcale 30-letnia Jessica Melena – żona włoskiego piłkarza Ciro Immobiile. Para może pochwalić się siedmioletnim stażem. Podobno piłkarz zakochał się w pięknej modelce od pierwszego wejrzenia i już po tygodniu znajomości był pewien, że to właśnie ona zostanie jego żoną i matką jego dzieci.

Dwa lata później Jessika i Ciro ślubowali sobie miłość i wierność. Para szybko doczekała się potomstwa – mają dwie córki: Michaelę, Giorgię oraz najmłodszego synka Mattię. "Rodzina na pierwszym miejscu" – możemy przeczytać w opisie instagramowego profilu modelki, który śledzi w tym momencie aż 956 tys. użytkowników!

Wsparcie dla męża

Euro jest jednak na tyle istotnym wydarzeniem, że małżonkowie zostawili swoje pociechy pod dobrą opieką, a sami w pełni angażują się w mecze – Ciro na boisku, natomiast jego żona na trybunach. Jessika dopingowała ukochanego m.in. podczas meczu Włochów ze Szwajcarią. Ubrana w koszulkę w narodowych barwach, obcisłe jeansy i sportowe buty, wyglądała jak nastolatka. Przy okazji wyeksponowała idealnie płaski brzuch…

Doping Meleny był na tyle skuteczny, że drużyna jej męża wygrała mecz z wynikiem 3:0. Wcześniej Włosi pokonali Turcję również 3:0, co czyni z nich jedną z najlepszych drużyn turnieju. Również podczas tego starcia Ciro mógł liczyć na doping ukochanej.

Co ciekawe, Jessika na obu meczach była ubrana bardzo podobnie, co zdecydowanie wyróżnia ją spośród innych WAGs. Z drugiej strony Włoszka jest tak piękna, że nawet w najprostszej stylizacji przyciąga uwagę otoczenia. Zresztą – zobaczcie sami!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta