Jest dubajską żoną. Ujawniła, że mąż nie daje jej spokoju

Jest dubajską żoną. Ujawniła, że mąż nie daje jej spokoju

Influencerka Soudi jest dubajską żoną
Influencerka Soudi jest dubajską żoną
Źródło zdjęć: © Instagram | soudiofarabia
09.10.2023 11:00, aktualizacja: 09.10.2023 11:31

Influencerka Soudi podzieliła się w jednym z najnowszych postów na Instagramie rzeczami, które są dla niej najgorsze w związku z dubajskim milionerem. Co takiego znalazło się na jej liście?

W mediach społecznościowych znajdziemy aktualnie sporo filmików nagrywanych przez żony dubajskich milionerów czy miliarderów, które są określane mianem "dubajskich żon". Jedną z nich jest pochodząca z Wielkiej Brytanii Soudi, prowadząca popularny profil na Instagramie "Soudi of Arabia", którą obserwuje ponad 175 tys. użytkowników.

Kulisy życia dubajskiej żony

Dubajska żona Soudi opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, w którym ujawniła, co jej zdaniem jest najgorsze w byciu żoną milionera z Dubaju.

Pozując z wysadzaną kamieniami torebką od Prady oraz zakupemami z Louis Vuitton, Soudi wyznała, że po pierwsze boi się zostać okradziona. To podważyli jednak internauci, którzy skomentowali, że w Dubaju praktycznie nie dochodzi do kradzieży.

Co znalazło się tuż po tym? Stwierdzenie, że "każda kobieta chce mieć jej mężczyznę", które sugeruje, że Soudi boi się go stracić. Nie powinna mieć jednak co do tego większych obaw, bo, jak dodała, jej mąż "przez cały czas próbuje mieć z nią dziecko".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co jest najgorsze w życiu dubajskiej żony?

Kradzieże i strach o utratę ukochanego to jednak nie wszystko. Soudi jako dubajska żona podlega nieustannej ocenie innych, dlatego też do swojej listy dodała to, że 24 godziny na dobę musi wyglądać perfekcyjnie. Manicure, odświeżony kolor włosów czy wizyty u kosmetyczki to tylko część "obowiązków", jakie wiążą się z codziennym życiem Soudi.

Ostatnimi dwoma rzeczami według żony milionera jest to, że podróżując po świecie i odwiedzając najznakomitsze restauracje, stała się wybredna co do jedzenia. Na co dzień nie prowadzi również sportowych samochodów męża, będąc tzw. passenger princess - kobietą, która podczas jazdy autem nie musi robić nic, jedynie odpoczywać.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta