To on wspierał ją po diagnozie guza mózgu. "Mój kochany, miłości moja".

To on wspierał ją po diagnozie guza mózgu. "Mój kochany, miłości moja".

Joanna Kryńska
Joanna Kryńska
Źródło zdjęć: © AKPA
12.04.2024 14:41, aktualizacja: 12.04.2024 16:50

Joanna Kryńska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że przeszła operację usunięcia guza mózgu. W najtrudniejszych chwilach wspierał ją ukochany, Grzegorz Jędrzejewski. Kim jest partner dziennikarki TVN24?

Joanna Kryńska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Uwielbiana przez widzów, prywatnie była związana z Tomaszem Marcem, z którym ma dwóch synów: Jana i Franciszka. Para podjęła jednak decyzję o rozwodzie. Obecnie Kryńska jest zaręczona z Grzegorzem Jędrzejewskim. To on wspierał ją podczas operacji.

Joanna Kryńska przeszła operację guza mózgu

9 kwietnia wieczorem Joanna Kryńska opublikowała na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym poinformowała, że przeszła operację usunięcia guza mózgu.

"Od jakiegoś czasu nie ma mnie z wami, są za to wasze bardzo miłe wiadomości: Co się dzieje? Po rezonansie magnetycznym głowy - 8 marca - dowiedziałam, się, że czeka mnie operacja. Obsunęłam się Grzesiowi na ręce po wyniku. Ale on mnie podniósł. Trzeba było działać" - wyznała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To właśnie wspomniany Grzegorz jest dla niej największym wsparciem zarówno podczas diagnozy, przebytej operacji, jak i rekonwalescencji.

"Mój kochany, miłości moja, wszystko wiesz…" - zakończyła wpis Joanna Kryńska, zwracając się do ukochanego.

Kim jest partner Joanny Kryńskiej?

Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski, narzeczony Joanny Kryńskiej, jest trenerem UEFA i bramkarzem, a także założycielem i trenerem bramkarzy w TURBO Football Academy - akademii piłkarskiej dla najmłodszych. Znany był też m.in. z programu "TurboKozak".

Para poinformowała publicznie o zaręczynach w lipcu zeszłego roku, publikując wspólne zdjęcia z pierścionkiem na palcu. Jak wynikało jednak z postu, oświadczyny Jędrzejewskiego miały miejsce znacznie wcześniej. Zanim udostępnili tę informację, cieszyli się szczęściem w gronie najbliższych: rodziny, przyjaciół i synów dziennikarki.

"Miłość. Nasza rodzina, przyjaciele cieszą się już razem z nami. Wy też jesteście nam bliscy i zawsze serdeczni, więc i z wami dzielimy się naszą radością. Zaręczyliśmy się. To nie stało się dziś, ani wczoraj, ale teraz jest dobry moment, by podzielić się radością. Ps. Franek i Janek zaplanowali już z nami cd (ciąg dalszy - przyp. red.). Więc nastąpi" - napisała Kryńska.
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta