Pokazała się po operacji guza mózgu. Gwiazdy ją wspierają

Pokazała się po operacji guza mózgu. Gwiazdy ją wspierają

Dziennikarka Joanna Kryńska może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek
Dziennikarka Joanna Kryńska może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek
Źródło zdjęć: © AKPA
10.04.2024 09:05, aktualizacja: 10.04.2024 09:36

Dziennikarka TVN24 Joanna Kryńska za pośrednictwem Instagrama poinformowała o tym, że przeszła operację usunięcia guza mózgu. Pod wpisem zaroiło się od wspierających komentarzy m.in. od kolegów i koleżanek ze stacji TVN.

9 kwietnia wieczorem na Instagramie Joanny Kryńskiej pojawił się obszerny wpis, w którym dziennikarka poinformowała o przebytej operacji usunięcia guza mózgu.

"Od jakiegoś czasu nie ma mnie z Wami, są za to Wasze bardzo miłe wiadomości: Co się dzieje? Po rezonansie magnetycznym głowy - 8 marca - dowiedziałam, się, że czeka mnie operacja. Obsunęłam się Grzesiowi na ręce po wyniku. Ale On mnie podniósł. Trzeba było działać" - wyznała.

Wspomniała też, jak się obecnie czuje. "Mówię, chodzę, wracam szybko do sił, a włosy odrastają. Wynik histopatologii bardzo dobry. Po operacji mam drugie życie" - dodała.

Reakcje gwiazd na post Joanny Kryńskiej

Pod wpisem szybko pojawiło się wiele wspierających komentarzy od fanów dziennikarki. Głos zabrało też wiele gwiazd oraz kolegów i koleżanek, nie tylko związanych ze stacją TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Podziwiam Twoją siłę, determinację, odwagę, czułość i delikatność opisu. Wdzięczność, że podzieliłaś się z nami swoim wielkim zwycięstwem. Gratulacje i życzenia szybkiego odzyskania tej cudownej energii oraz siły. Brakowało nam Ciebie w naszych domach bardzo" - napisała Anna Nowak-Ibisz.

"Do zobaczenia wkrótce, Asiu! Zdrowiej nam szybko, bo newsy bez Ciebie i Twojej cudnej energii - to nie to samo!" - komentowała Hanna Lis.

"Żyj pełnią życia" - dodała Anita Werner.

Emocjonalny komentarz Doroty Gardias

Kilka słów od siebie dodał też aktor Andrzej Seweryn: "Szanowna Pani, myślami z Panią, życząc powrotu do zdrowia najcieplej, jak potrafimy".

Z kolei emocji nie kryła popularna prezenterka pogody w TVN Dorota Gardias, która zapewniła koleżankę o wsparciu:

"Nasze najukochańsze słońce!!!! Kochamy Cię!!! Jesteś naszym Aniołem. Naszym darem… Naszą przyjaciółką, siostrą! Czekamy na Ciebie! Kochamy, wspieramy i jesteśmy! Możesz zawsze na nas liczyć!" - podkreśliła.

W podobnym tonie wypowiedziała się też Beata Tadla: "Asieńko, wracaj do sił. Jesteś cudem, potrzebujemy Twojej energii, dobra i uśmiechu. Mocno przytulam" - napisała.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta