UrodaJest uzależniona od jedzenia cieni do powiek!

Jest uzależniona od jedzenia cieni do powiek!

Jest uzależniona od jedzenia cieni do powiek!
Źródło zdjęć: © 123RF

26.03.2014 15:39, aktual.: 26.03.2014 17:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwszy cień do powiek zjadła, gdy miała 5 lat. Najbardziej smakują jej te metaliczne, w szarych i granatowych kolorach. 22-letnia Brittoni pochłania ok. 15 opakowań dziennie!

Pierwszy cień do powiek zjadła, gdy miała 9 lat. Najbardziej smakują jej te metaliczne, w szarych i granatowych kolorach. 22-letnia Brittoni pochłania ok. 15 opakowań dziennie! W sumie zjadła już ponad 10 tys. pudełek. Jej uzależnienie ma poważne konsekwencje zdrowotne. Kobieta ma problemy z sercem. Lekarze podejrzewają, że to efekt konsumpcji substancji chemicznych.

Gdy Brittani z Ohio odwiedza drogerię, nie zachwyca się kolorami, nie kieruje się trendami obowiązującymi w dziedzinie makijażu w danym sezonie. Interesuje ją przede wszystkim smak. Zanim kupi cienie, testuje je językiem. Jej ulubione to te szare, brązowe i białe. Twierdzi, że smakują najlepiej.

"Trudno to wytłumaczyć, ale mam na nie ochotę, jak inni ludzie na przykład na czekoladowy batonik" - tłumaczy swój dziwny nałóg na łamach "Daily Mail".

Dodaje też, że wierzy, że kosmetyki upiększą ją od środka.

Gdy miała 12 lat, wykryto u niej poważne schorzenie serca. Lekarz stwierdził, że to efekt specyficznej "diety". Ostrzegł ją, że dalsze spożywanie cieni może wywołać raka.
Dodajmy, że kosmetyki do makijażu zawierają m.in. arszenik, kadm, nikiel oraz inne szkodliwe substancje i pierwiastki.

Niedawno kobieta przyznała się członkom rodziny, że w ukryciu zajada kolorowe cienie. Usłyszała, że musi skorzystać z terapii, by zerwać z nałogiem. Niebawem rozpocznie terapię.

(kg)/(mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także