Blisko ludziJeszcze przed 30-tką zaczęła zdradzać partnera. "Miałam dość nudy w łóżku"

Jeszcze przed 30‑tką zaczęła zdradzać partnera. "Miałam dość nudy w łóżku"

Chloe przyznała, że ma dość nudy w łóżku
Chloe przyznała, że ma dość nudy w łóżku
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Adobe
17.02.2022 14:52

Brytyjka przyznała na internetowym forum, że kilkukrotnie dopuściła się zdrady. Utrzymuje jednak, iż cały czas kocha partnera, ale ich intymna relacja pozostawiała wiele do życzenia.

Relacje nie zawsze są łatwe. Bycie w związku to prawdziwa sztuka kompromisów. Szczerość to dla wielu osób podstawa do tego, aby wieść udane życie we dwoje. Chloe ma jednak inne podejście - twierdzi, że jej partner przymknął oko na jej zachowanie.

W pierwszy romans wdała się kilka tygodni przed 30. urodzinami

Chloe od kilku dobrych lat ma tego samego partnera. W pewnym momencie zdała sobie sprawę, że utknęła w łóżkowej rutynie. Kobiecie brakowało "tego czegoś" co sprawi, że znów poczuje iskierki. W związku zaczęło brakować emocji.

"Staliśmy się typową parą, która uprawia seks w każdy niedzielny poranek. Wszystko odbywało się jak w zegarku. O tej samej porze, w tej samej pozycji, w ten sam sposób" - pisała Chloe.

Pierwszy raz na zdradę zdecydowała się przed ukończeniem trzydziestki. Poszła na imprezę razem z przyjaciółkami, gdzie zapoznała się z odpowiednim mężczyzną.

"Po tym wyskoku wiedziałam, że na jednym razie się nie skończy" - wspomniała.

Koleżanka opowiedziała o specjalnej stronie, łączącej osoby w związkach bez iskry

W kolejny romans wdała się z szefem kuchni, który wyznał, że utknął w bezpłciowym małżeństwie i chciał się zabawić. Kolejnym razem był to właściciel pubu, żyjący w otwartym związku. Przez cały ten czas Chloe nie czuje żadnego poczucia winy.

"Niedawno wraz ze stałym partnerem kupiliśmy dom. Kocham go i chcę z nim zostać. Uprzedzałam go jednak, że potrzebuję więcej namiętności. Zdawał się to akceptować. Wydaje mi się, że czegoś się domyśla, ale nic nie mówi i przymyka na to oko" - podkreśliła kobieta.

Rozpoczęcie kolejnej życiowej dekady i wysoki. Sprawę skomentowała specjalistka

Jessica Leoni, która jest ekspertką od związków i seksu, została poproszona przez magazyn "Mirror" o odniesienie się do sprawy Chloe.

- Jeśli twój partner zbliża się do przełomowych urodzin, takich jak 30 lub 40 lat, musisz zachować szczególną czujność. Rozpoczęcie nowej dekady zmusza ludzi do ponownej oceny swojego życia i często kończą nieudany związek lub wdają się w romans" - stwierdziła Leoni.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta