GwiazdyJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor zamieszkają w ogromnym apartamencie. "Nasze wielkie marzenie"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zamieszkają w ogromnym apartamencie. "Nasze wielkie marzenie"

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska kupili nowe mieszkanie (AKPA)
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska kupili nowe mieszkanie (AKPA)
15.01.2022 11:48

Joanna i Koroniewska i Maciej Dowbor mają niemałe powody do radości. Już wkrótce przeprowadzą się do ogromnego i luksusowego lokum na warszawskiej Pradze. Zresztą, zobaczcie sami.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poznali się, mając zaledwie po 24 lata. - Zaimponowałaś mi i spodobałaś mi się fizycznie. Byłaś przebojowa i miałaś cudowny uśmiech z dołeczkami. Ona, jak się uśmiecha, zawsze mnie tym ujmuje. Śmieje się całą sobą. Miałaś taką pozytywną, wiosenną energię - dziennikarz wspomina ukochaną w rozmowie z "VIVĄ!".

Biznes Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Po kilku latach związku zakochani zostali rodzicami. W 2009 r. na świat przyszła Janina, a w 2018 r. Helena. Koroniewska i Dowbor są ze sobą już od prawie 20 lat, a do dziś uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Co więcej, połączyli siły również w kwestiach zawodowych. W trakcie pandemii stworzyli nie tylko kanał na platformie Youtube, ale i słynne "Domówki u Dowborów".

Biznes gwiazdorskiej pary bardzo dobrze się rozwija. Na tyle dobrze, że małżeństwo zainwestowało w zakup nowego lokum. I choć na początku zakochani marzyli o willi z dala od Warszawy, to ostatecznie zdecydowali się na luksusowy, dwupiętrowy apartament na warszawskiej Pradze.

Luksusowy apartament zakochanych

"Nasze wielkie marzenie powoli zaczyna się spełniać! Niestety, nie wszyscy są w ten projekt tak zaangażowani, jak powinni. Ale jak to mówią, nieobecni głosu nie mają, nawet jeśli teoretycznie byli na miejscu, tylko teoretycznie! Czy wszyscy faceci zasypiają przy każdej nadarzającej się okazji?" - Koroniewska zastanawia się pod ostatnim postem na Instagramie.

Aktorka zaprezentowała internautom swoje przyszłe lokum. Trzeba przyznać, że robi ono niemałe wrażenie. Jest niezwykle przestronne i nowoczesne, a widok z okien dosłownie zapiera dech w piersiach. Zresztą, zobaczcie sami.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na balkonie nowego apartamentu (Instagram)
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na balkonie nowego apartamentu (Instagram)

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta