GwiazdyKoroniewska i Dowbor pierwszy raz spędzą święta za granicą. "Jakoś nie narzekam"

Koroniewska i Dowbor pierwszy raz spędzą święta za granicą. "Jakoś nie narzekam"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor polecieli do Hiszpanii
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor polecieli do Hiszpanii
Źródło zdjęć: © Instagram.com
16.12.2021 16:21

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Zajęci licznymi projektami w Polsce, nie mają zbyt wiele czasu na zagraniczne podróże. Na tegoroczne święta Bożego Narodzenia postanowili jednak zrobić wyjątek. Ten wyjątkowy okres spędzą z córkami w znacznie cieplejszym miejscu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przez wielu uważani są za najsympatyczniejszą parę w polskim show-biznesie. Rzeszę fanów zjednują sobie w mediach społecznościowych, gdzie prowadzą serię wywiadów z gwiazdami o nazwie "Domówka u Dowborów", wygłupiają się, a także pokazują swoje życie codzienne bez upiększeń. 

Koroniewska wyjechała z Polski na święta

Na instagramowym profilu Joanny Koroniewskiej, który obserwuje 625 tys. osób, pojawił się post, w którym aktorka poinformowała, że po raz pierwszy święta Bożego Narodzenia spędzi z rodziną za granicą.

Koroniewska zamieściła zdjęcie z samolotu, na którym pozuje z córką w świątecznych okularach i poprosiła fanów, by zgadli, gdzie się wybierają. "Pierwszy raz święta w ciepłym! Jestem ciekawa waszych doświadczeń. Jak myślicie, gdzie polecieliśmy?" – napisała pod postem. Fani typowali Egipt, Malediwy, Zanzibar lub Meksyk. Prawdziwa destynacja nie okazała się jednak aż tak egzotyczna. 

Koroniewska i Dowbor zabrali córki do Haiszpanii

Jak się okazało, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wraz z córkami udali się do Hiszpanii. Aktorka wyznała, że może nie ma tam upałów i szans na chodzenie w stroju kąpielowym, jednak mimo wszystko planuje wygrzewać "swoje coraz starsze kości".

Pod ostatnim opublikowanym na Instagramie filmikiem Koroniewska napisała: "Nie każdy w tym roku będzie miał białe święta, ale jakoś nie narzekam". Obserwatorzy w sekcji komentarzy życzyli całej rodzinie wesołych świąt i prosili o przywiezienie trochę słońca w drodze powrotnej do Polski. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub w 2014 roku w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Para doczekała się dwóch córek. Wspólnie wychowują 12-letnią Janinę oraz 3-letnią Helenę. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl