GwiazdyJoanna Koroniewska zdradza, jakie ma relacje z teściową. Do pozazdroszczenia?

Joanna Koroniewska zdradza, jakie ma relacje z teściową. Do pozazdroszczenia?

Joanna Koroniewska o relacjach z Katarzyną Dowbor
Joanna Koroniewska o relacjach z Katarzyną Dowbor
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Lewandowska
10.12.2021 15:46

Joanna Koroniewska została zapytana przez jednego ze swoich obserwatorów na Instagramie o to, jak wyglądają jej relacje z teściową, Katarzyną Dowbor. Koroniewska postanowiła nie tylko o tym napisać, ale udostępniła także wyjątkowe zdjęcie, który wyraża więcej niż tysiąc słów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą szczęśliwe i udane małżeństwo od 2014 roku. Para doczekała się dwóch córek: 12-letniej obecnie Janiny i 3-letniej Heleny, które niekiedy pojawiają się na ich instagramowych profilach. Babcią dziewczynek jest popularna prezenterka Katarzyna Dowbor, o którą pytanie padło podczas ostatniego Q&A (pytania i odpowiedzi na Instagramie - przyp. red.) na koncie Joanny Koroniewskiej.

Koroniewska o relacjach z teściową

"Jakie masz relacje z teściową?" - to właśnie takie pytanie zostało zadane Joannie Koroniewskiej podczas instagramowego Q&A (pytania i odpowiedzi - przyp. red.) przez jednego z obserwatorów aktorki. Choć o relacjach obu pań mówiono już całkiem sporo, fani aktorki i prezenterki są, jak widać, ciekawi, czy obie dogadują się między sobą.

- Rozumiemy się bez słów. Więc można pozazdrościć - odpowiedziała na pytanie Joanna Koroniewska, udostępniając dodatkowo wspólne zdjęcie z Katarzyną Dowbor.

Joanna Koroniewska o relacjach z Katarzyną Dowbor
Joanna Koroniewska o relacjach z Katarzyną Dowbor © Instagram | @joannakoroniewska

Jest dla niej jak mama

W tegoroczny Dzień Matki na profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie pojawił się post, w którym podziękowała ona Katarzynie Dowbor za to, że jest dla niej jak mama.

- Od 18 lat jesteś w moim życiu i od 18 lat zawdzięczam ci tak wiele! To dzięki tobie mam z kim i gdzie spać, dzięki tobie mam co jeść, dzięki tobie mamo mam już tyle! (...) Cieszę się, że w moim życiu spotkałam takiego inspirującego, barwnego ptaka, piękna kobietę o niezwykłym poczuciu humoru i dystansie! Cieszę się, że mogę nazywać cię mamą i na zawsze zapamiętam twoje słowa - "psy szczekają a karawana jedzie dalej" - czytamy.

O relacje Joanny Koroniewskiej i Katarzyny Dowbor, jak widać, nie ma się więc co martwić. Panie mogą się pochwalić idealną więzią pomiędzy synową, a teściową.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.