Trwa ładowanie...
ycipk-16ab4n

Joanna Liszowska pokazała się w bikini. Ma ważny przekaz

Joanna Liszowska nie nosi osławionego rozmiaru "zero" – i nigdy nie robiła z tego tajemnicy. Jednak to właśnie za tę naturalność i niepróbowanie wejść na siłę do "kanonu" kochają ją Polki. Teraz Liszowska pokazała się w bikini i zaapelowała do kobiet.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska udowadnia, że rozmiar ubrań nie jest najważniejszy
Joanna Liszowska udowadnia, że rozmiar ubrań nie jest najważniejszy (ONS.pl)
ycipk-16ab4n

Joanna Liszowska w bikini

Joanna Liszowska dla wielu jest uosobieniem piękna. Nie chodzi tutaj wyłącznie o piękno fizyczne i ciało, ale o blask widoczny w oczach, o szczery uśmiech, o radość i pewność siebie, które od niej biją, gdy tylko pojawia się publicznie. Aktorka opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w bikini. Pokazuje nogi i ramiona, ale wiele zostawia dla wyobraźni. Przy zdjęciu napisała jedno niezwykle ważne zdanie, które wielu z nas powinno wziąć sobie do serca: "Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą".

Zobacz także: Joanna Liszowska miała na głowie perukę. Sekret zdradził jej fryzjer

Obserwatorzy aktorki zasypali ją komplementami. Określenie "piękna" zdecydowanie dominowało, nie zabrakło jednak kilku komentarzy, że to właśnie Liszowska jest uosobieniem "doskonałości". Jednak czy cel opublikowania tego zdjęcia nie był właśnie odwrotny? Nie chodziło o to, żeby pokazać, że ten "ideał", do którego wiele kobiet (ale też wielu mężczyzn) próbuje dążyć, nie istnieje? W końcu na zdjęciu widzimy radosną kobietę – piękną, naturalną, która nie czuje się skrępowana tym, jak wygląda. Z pewnością ma jednak kompleksy – w końcu ma je każda i każdy, nawet osoby, które na co dzień widujemy na małym ekranie czy na okładkach gazet. Rzecz w tym, żeby się nimi nie przejmować i brać przykład z Liszowskiej – dążyć do szczęścia, nie "ideału".

ycipk-16ab4n

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Odmawianie udziału w weselu. Ekspert wyjaśnia, jak wypada to zrobić

ycipk-16ab4n

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-16ab4n

ycipk-16ab4n
ycipk-16ab4n