Trwa ładowanie...

Joanna Opozda pokazała PESEL Vincenta. Pochwaliła się na Instagramie

Joanna Opozda chętnie chwali się swoim nowonarodzonym synkiem Vincentem na Instagramie, ukrywając starannie jego twarz. Ostatnio jednak ujawniła fragment PESEL-u, który ma Vincent. Okazuje się, że synek Opozdy i Królikowskiego otrzymał bardzo charakterystyczny numer.

Share
Joanna Opozda jest szczęśliwą mamą już ponad miesiącJoanna Opozda jest szczęśliwą mamą już ponad miesiącŹródło: Instagram, fot: Instagram, asiaopozda
d1t5g78

Joanna Opozda i Antek Królikowski ponad miesiąc temu zostali rodzicami. Para rozstała się niedługo przed przyjściem na świat ich synka, Vincenta. Jak donosiły media, Królikowski miał nie być wierny swojej żonie. Według informacji Pudelka, miał zdradzić ją z sąsiadką Opozdy, młodą prawniczką Izabelą.

Joanna Opozda pokazała fragment PESEL-u Vincenta

Mimo to Joanna Opozda nie wygląda na załamaną. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, pokazując się przede wszystkim jako szczęśliwa mama. Często prezentuje swojego synka na Instagramie, starannie zasłaniając jednak jego twarz emotikonami. Ostatnio nawet pochwaliła się jego numerem PESEL.

Okazuje się, że Vincent jest jedną z osób, która ma wyjątkowy numer Powszechnego Elektronicznego Systemu Ewidencji Ludności. Wszystko dlatego, że urodził się 22 lutego 2022 roku.

d1t5g78

"Mój mały warszawiak ma już swój PESEL. Zaczyna się od sześciu dwójek: 222222" - napisała dumna mama w swojej relacji na Instagramie.

Joanna Opozda dostała list z gratulacjami

Opozda, oprócz PESEL-u, pochwaliła się także listem otrzymanym od prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Tradycyjnie rodzice każdego dziecka, które urodziło się na terenie stolicy, otrzymują specjalny list z gratulacjami od prezydenta miasta.

"Ja, Warszawa, jestem z Ciebie dumna. Wraz z Twoim przyjściem na świat zyskałam nowego mieszkańca. Radość i nadzieja, jaką to wydarzenie przyniosło Twoim Rodzicom jest źródłem dumy także dla mnie" - czytamy. - "Życzę Ci, aby twoje rodzinne miasto było miejscem radosnego dzieciństwa, rozwijania talentów i szczęśliwego życia".

d1t5g78

"Warszawa jest miastem dla wszystkich, liczę więc, że i ty w przyszłości przyczynisz się do jej rozwoju i będziesz z niej dumny, tak jak Warszawa jest dumna z ciebie" - brzmią słowa listu podpisanego przez Trzaskowskiego.

Syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma wyjątkowy PESEL Instagram
Syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego ma wyjątkowy PESELŹródło: Instagram, fot: Instagram, asiaopozda

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Partnerka Żory Korolyova wspomina upominki od ukochanego

d1t5g78
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t5g78
d1t5g78