Blisko ludziJoanna Opozda zapytana o rozstanie z Antonim Królikowskim. Odpowiedziała krótko

Joanna Opozda zapytana o rozstanie z Antonim Królikowskim. Odpowiedziała krótko

Joanna Opozda skomentowała krążące plotki o rozstaniu
Joanna Opozda skomentowała krążące plotki o rozstaniu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
25.02.2022 17:22, aktualizacja: 25.02.2022 19:34

Joanna Opozda 22 lutego powitała na świecie pierwsze dziecko. Ojcem Vincenta jest Antoni Królikowski. W sieci wrze od spekulacji, które mówią o tym, że rodzice małego chłopca już od dłuższego czasu nie są ze sobą.

Związek Joanny Opozdy oraz Antoniego Królikowskiego pełen jest wzlotów i upadków. Według informatora portalu Pudelek para jest ze sobą wyłącznie na papierze. Świeżo upieczona mama miała zostać sama z Vincentym, którego ojciec ponoć już znalazł nową partnerkę. Z Joanną skontaktował się serwis Party, aby potwierdzić krążące po sieci wiadomości.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się? Celebrytka komentuje

Czy rzeczywiście plotki zamieszczane na portalach to prawda? Wersję wydarzeń przedstawioną przez informatora u źródła postanowił sprawdzić wspomniany portal internetowy, któremu udało się skontaktować z Joanną Opozdą. Ta krótko i dosadnie odniosła się do sytuacji.

- Jestem w połogu, dwa dni po urodzeniu dziecka, proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie - podkreśliła Opozda w rozmowie z Party, tym samym nie potwierdzając, ale też nie zaprzeczając, iż coś jest na rzeczy.

Joanna chce skupić się na dziecku i sobie. Ostatnie miesiące nie są dla niej łatwe. Mamy nadzieję, że znajdzie teraz czas, aby odpocząć i cieszyć się z tego, że Vincent jest już na świecie. Mamie i dziecku życzymy dużo spokoju!

Antoni Królikowski zostawił ciężarną żonę? Osoba z otoczenia mówi, co działo się w ostatnim czasie

Jeśli wierzyć doniesieniom serwisów internetowych, Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie mieszkają już razem. Prawdopodobnie po tym, jak domniemane występki Królikowskiego wyszły na jaw, ten miał przestać ukrywać romans i wyprowadzić się do kochanki.

- Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył - czytamy na Pudelku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta