Trwa ładowanie...
d1igutw

Joanna Przetakiewicz - nowy sex-coach w polskim internecie!

Była kochanka Jana Kulczyka, polska bizneswoman próbująca swoich sił w modzie, gwiazda telewizji – tak postrzegaliśmy do tej pory Joannę Przetakiewicz. Jednak ostatnie miesiące pokazały, że celebrytka nie odkryła jeszcze przed nami wszystkich swoich kart. Jej występ w "Azja Express", sesja dla "Playboya", a także jej odważne wypowiedzi na temat seksu, feminizmu i kobiecości, sprawiły, że zaczęliśmy patrzeć na Joannę Przetakiewicz z zupełnie innej perspektywy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz - nowy sex-coach w polskim internecie!
(Instagram.com)
d1igutw

To kobieta silna i niezależna, wojowniczka, która "ma jaja" i nie boi się niczego, kochająca luksus celebrytka, ale nie księżniczka, doskonale radząca sobie w sytuacjach ekstremalnych tygrysica, przed którą niejeden facet zdjąłby czapkę z głowy.

Właśnie taka jest "nowa", albo raczej na nowo odkryta, Joanna Przetakiewicz, która dla wielu kobiet w Polsce już niebawem może stać się prawdziwym coachem, przewodniczką po zagmatwanym świecie kobiecości, kto wie, może nawet doradczynią w sprawach łóżkowych?
Dowodem na to jest chociażby jej ostatni wpis z Instagrama. Joanna Przetakiewicz ubrana jedynie w delikatną, jedwabną halkę stoi przez lustrem i szeroko uśmiecha się do siebie samej.

- Demon kobiecości – piszą jej fani na Instagramie, a celebrytka pod zdjęciem kipiącym zmysłowością tłumaczy:

d1igutw

*- Każdy mężczyzna, który potrafi kochać kobietę do szaleństwa i czerpać z niej siłę, jest o niebo silniejszy. Jest WYGRANY! Nasza moc polega na umiejętności DAWANIA. Nasz sekret to umiejętność czerpania z tego, co w życiu najpiękniejsze. Nie ma większej potęgi na świecie, niż namiętna MIŁOŚĆ! Nie ma większej euforii niż ZAKOCHANIE. Nie ma potężniejszej SIŁY napędzającej do działania! Nawet chińska medycyna stan zakochania uznaje za najbardziej uzdrawiający. Koktajl największego szczęścia: MIŁOŚĆ, CZUŁOŚĆ, ROZKOSZ, NAMIĘTNOŚĆ. *

W tle roznegliżowanej i przeszczęśliwej Joanny Przetakiewicz, luksusowe wnętrze łazienki – czerwone ściany, lustrzana komoda, perfumy i kosmetyki warte fortunę. To świat Joanny Przetakiewicz, która nigdy nie ukrywała, że kocha blichtr, przyjemność, pieniądze.
Trudno uwierzyć nam, że to jedna i ta sama osoba, która co środę w "Azja Express" biega po zaludnionych i brudnych indyjskich ulicach, by znaleźć choćby mały kąt do spania. Fanom Joanny Przetakiewicz najwyraźniej to nie przeszkadza. Przeciwnie, widzą w tym siłę i determinację. Chwalą gwiazdę za figurę, stylizację, świetne ujęcie, a cytat spod fotografii pokazują swoim facetom:

- Pokazałam pani zdjęcie mojemu chłopakowi. Powiedział, że to święta prawda – _napisała jedna z fanek.
_- Cudowna kobieta inspiracja –
pisze ktoś inny.
- Sztos babeczka. Ideał żony – kwituje kolejny.

Co prawda, pojawiło się kilka negatywnych komentarzy, w których piszący powracają do romansu Joanny Przetakiewicz z Janem Kulczykiem i wypominają jej przeszłość. Jednak krytykanci tym razem są w mniejszości.

d1igutw

- Wyjęła mi pani te myśli z głowy i ubrała w seksowną bieliznę. Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że dojrzałe kobiety mogą być tak cudownie seksowne – podsumowuje fanka gwiazdy, a jej komentarz jest świetnym dowodem na to, że niebawem Joanna Przetakiewicz może stać się prawdziwym guru seksapilu, nauczycielką w szkole uwodzenia, trenerką w pokonywaniu własnych kompleksów! Lady in red - nowy sex-coach polskich kobiet, rusza do akcji!

d1igutw

Podziel się opinią

Share

d1igutw

d1igutw