GwiazdyJoanna Przetakiewicz o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. "To była piękna uroczystość"

Joanna Przetakiewicz o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. "To była piękna uroczystość"

Joanna Przetakiewicz o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. "To była piękna uroczystość"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz

02.09.2019 07:36, aktual.: 02.09.2019 07:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Woźniak-Starak został pożegnany przez rodzinę i przyjaciół. Joanna Przetakiewicz należała do tego grona. Krótko odniosła się do pogrzebu producenta.

Piotr Woźniak-Starak – pogrzeb

#

W czwartek 29 sierpnia odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawili się Edward Miszczak, Alicja Bachleda-Curuś, Rafał Zawierucha, Dominika Kulczyk, Piotr i Karolina Kraśkowie czy Joanna Przetakiewicz. Dzień później była też jedną z osób, które odprowadziły producenta do miejsca spoczynku w posiadłości rodziny Staraków w Fuledzie.

– To był piękny, skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół – mówi w rozmowie z "Super Expressem" Joanna Przetakiewicz. Projektantka przyjaźniła się z Woźniakiem-Starakiem. Jego śmierć bardzo nią wstrząsnęła. Jak podaje "Super Express", rodzina zmarłego chcąc nieco odzyskać spokój, w najbliższych dniach planuje wyjazd za granicę.

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także