Trwa ładowanie...

Rafał Baszczyński pożegnał Piotra Woźniak-Staraka. Wzruszający wpis przyjaciela producenta

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował na swoim koncie na Instagramie pożegnalny wpis. "Żegnaj Piotrunia, żegnaj braszku. Do zobaczenia kiedyś. Agnieszka Woźniak-Starak, trzymaj się kochana" – czytamy.

Share
Rafał Baszczyński pożegnał Piotra Woźniak-Staraka. Wzruszający wpis przyjaciela producenta
Źródło: ONS.pl
d4bhdnw

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty (17.08.2019) na niedzielę na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia rozpoczęto poszukiwania producenta. Kilka dni później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie.

W piątek 30.08 w Fuledzie na Mazurach odbył się pogrzeb Woźniaka-Staraka. Dzień wcześniej w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą odbyła się uroczysta msza. Po śmierci producenta, media społecznościowe zalały pełne żalu wpisy – autorstwa jego znajomych i przyjaciół.

Rafał Baszczyński o Piotrze Woźniaku-Staraku

Ostatnio głos zabrał Rafał Baszczyński. Aktor i przyjaciel Woźniaka-Staraka udostępnił na swoim koncie na Instagramie wzruszający wpis.

d4bhdnw

"Kochać ludzi, nie tracić czasu, wierzyć w siebie i innych. Doceniać, być wdzięcznym, szczerym, odważnym, pomocnym. Warto zawsze! Życie, ach życie. Dlaczego jesteś jak zbyt krótki film, w którym nie ma dubli?Żegnaj Piotrunia, żegnaj braszku. Do zobaczenia kiedyś. Agnieszka Woźniak-Starak, trzymaj się kochana" – czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4bhdnw

Podziel się opinią

Share
d4bhdnw
d4bhdnw