Joanna Przetakiewicz pokazała swoją łazienkę. Nie zabrakło luksusowych marek

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją łazienkę. Nie zabrakło luksusowych marek

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją łazienkę
Joanna Przetakiewicz pokazała swoją łazienkę
Źródło zdjęć: © ONS
25.05.2020 09:12, aktualizacja: 17.12.2022 16:43

Joanna Przetakiewicz lubi dzielić się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała swoją łazienkę. Pomieszczenie jest przestronne i zdecydowanie robi efekt "wow". Na fotografii możemy również zobaczyć kilka kosmetyków pielęgnacyjnych, których używa projektantka.

Projektantka lubi otaczać się pięknymi rzeczami. Jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie prosiła swoich obserwatorów o pomoc w doborze nowego koloru do jej salonu. Do remontu podeszła bardzo profesjonalnie, nie zabrakło nawet papierowych czapeczek. Efekty metamorfozy mogliśmy podziwiać na jej profilach w mediach społecznościowych.

Joanna Przetakiewicz pokazała swoją łazienkę

Kolejnym pomieszczeniem, które mogliśmy "zwiedzić", była łazienka. Na InstaStory Przetakiewicz pojawiło się jedno zdjęcie tego pomieszczenia. Na fotografii możemy dostrzec przestronny biały blat z dużą umywalką. W tle znajduje się duża luksusowa wanna. Nie zabrakło również kwiatów i stylowych dodatków. Do przełamania jasnej kolorystyki projektantka użyła ciemnych pudełek oraz mydelniczki.

Na blacie możemy zauważyć krem marki La Mer. Jest to luksusowy kosmetyk, którego cena może przyprawić o zawrót głowy. Za 300 ml balsamu do ciała trzeba zapłacić 990 złotych. Pomimo wysokich cen marka cieszy się dużą popularnością. Kremy nawilżające tej marki są już kultowe i mają wiele pozytywnych recenzji.

Obraz
© Instagram

**Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?** ((video_player https://video.wp.pl/mid,2052749,klip.html true #adv=1# ))