Blisko ludziJulia Kamińska rozstaje się z partnerem?! Ich związek trwał 12 lat

Julia Kamińska rozstaje się z partnerem?! Ich związek trwał 12 lat

Związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska to przeszłość?
Związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska to przeszłość?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

09.12.2021 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nieciekawe doniesienia miał przekazać znajomy gwiazdy. Jego słowa przytoczył magazyn "Na żywo". Informator podał też powody rzekomego rozstania. Para ma mieć za sobą poważne kryzysy.

Julia Kamińska przez 12 ostatnich lat spotykała się z Piotrem Jaskiem. Owa informacja na początku wywołała w mediach ogromne emocje. Mężczyzna jest bowiem od aktorki sporo starszy. Internauci już na samym początku nie wróżyli, że taki układ przetrwa długo - Jasek jest starszy od Kamińskiej o 20 lat. Przez lata żyli jednak ze sobą w zgodzie. Aktorka zrezygnowała nawet na pewien czas z kariery w show-biznesie, aby odciągnąć od siebie uwagę mediów. Na jaw miała wyjść informacja, że związek Julii i Piotra należy już do przeszłości.

Julia Kamińska rozstała się z Piotrem Jaskiem?

Aktorka jest ostatnimi czasy bardzo zapracowana - ciągle podejmuje się kolejnych projektów. Były partner, który z zawodu jest scenarzystą, również na brak pracy nie narzeka. Według znajomego obojga artystów to właśnie ciągłe mijanie się było przyczyną narastających problemów w ich związku.

- Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że zmagają się z poważnym kryzysem i postanowili zrobić sobie przerwę - mówił informator dla "Na żywo".

Choć wygadany znajomy twierdzi, że są to jedynie chwilowe zawirowania, wyprowadzka Julii brzmi dość poważnie - oczywiście o ile rzeczywiście do niej doszło.

Para bardzo dbała o swoją prywatność

Kamińska i Jasko przez ostatnie 12 lat bardzo dobrze pilnowali tego, aby do mediów nie dostawały się żadne informacje na temat ich życia prywatnego. Para spotykała się również w życiu zawodowym - razem pracowała na planie ulubionego serialu TVN, czyli "BrzydUli". Na obecny moment ani Julia ani Piotr nie zdecydowali się na skomentowanie krążących pogłosek. Choć trudno ocenić, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, słowa znajomego gwiazd brzmią prawdziwie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także