Trwa ładowanie...
d2j4c1f

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z ojcem. Konrad Wieniawa-Narkiewicz obchodzi urodziny

Julia Wieniawa świętuje urodziny swojego taty Konrada Wieniawy-Narkiewicza. Zdjęcie może raz na zawsze uciąć spekulacje na temat konfliktu córki z ojcem, o którym od jakiegoś się mówi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa ma 20 lat
Julia Wieniawa ma 20 lat (ONS.pl)
d2j4c1f

Julia Wieniawa udostępniła na swoim InstaStory zdjęcie, na którym pozuje ze swoim ojcem. Z opisu zdjęcia wynika, że jej tata świętuje urodziny. Widać, że oboje bawią się świetnie. 20-letnia aktorka i wokalistka jest córką Konrada Wieniawy-Narkiewicza.

Ojciec Julii Wieniawy - kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Wiele wskazuje na to, że to właśnie po nim odziedziczyła talent. Wieniawa-Narkiewicz jest bowiem znanym w środowisku artystycznym plastykiem. Studiował na ASP w Łodzi i w Poznaniu. Wieniawa-Narkiewicz jest nauczycielem malarstwa, grafiki i rzeźby. W 2014 roku otrzymał Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

d2j4c1f

Stosunki Julii Wieniawy z ojcem

Rodzice Wieniawy rozwiedli się, gdy aktorka była jeszcze dzieckiem. Aktorka wielokrotnie dementowała plotki sugerujące, że nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Udostępnione przez nią zdjęcie być może raz na zawsze zakończy spekulacje na temat relacji ojca i córki. Konrad Narkiewicz-Wieniawa poza Julią ma jeszcze jedną córkę - Alicję.

Instagram.com
Podziel się
d2j4c1f

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

d2j4c1f

Podziel się opinią

Share

d2j4c1f

d2j4c1f
d2j4c1f