Trwa ładowanie...
justyna żyła

Justyna Żyła: "Kobiety na traktory". Samotna matka kosi trawę

Justyna i Piotr Żyłowie dostali w listopadzie rozwód za porozumieniem stron. Od tego czasu kobieta sama wychowuje dwójkę dzieci - Jakuba i Karolinę. Na tym jednak nie koniec...

Share
Justyna Żyła: "Kobiety na traktory".  Samotna matka kosi trawę
Źródło: ONS.pl
d3yclqt

Ponad rok temu Justyna Żyła w swoich mediach społecznościowych opublikowała poruszający wpis, w którym poinformowała o tym, że znany i lubiany przez Polaków skoczek zostawił ją i dwójkę dzieci. Kobieta zdecydowała się prać brudy publicznie i co chwilę uderzała w męża na Instagramie. Piotr w którymś momencie powiedział "dość". I tak para rozwiodła się.

Justyna Żyła kosi trawę

Od tego czasu celebrytka stara się zapewnić córce i synowi normalne dzieciństwo i dobre relacje z ojcem. Gratulujemy takiej postawy. To świetny przykład dla innych rozwodniczek, bo w końcu najważniejsze jest dobro dziecka. Oprócz tego spadło na nią wiele obowiązków domowych. Po ostatnim poście można przypuszczać, że doskonale sobie radzi.

Justyna Żyła opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy jak kosi trawę. Okrasiła ją podpisem "Kobiety na traktory. Pozdrawiam pracowicie 'ty mała znów zarosłaś'. Część internautów po medialnej burzy straciło do niej szacunek, ale tym postem udowodniła, że samotne kobiety nie mają łatwo. Fotografia spotkała się z miłym odzewem. "Ulala, jaka pracowita kobieta", "Jak chcesz to ci pomogę?" - czytamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

d3yclqt

Podziel się opinią

Share
d3yclqt
d3yclqt