ycipk-1pkjzq

Już jest grudniowa okładka polskiego "Vogue'a". Różni się od pozostałych

Na oficjalnym profilu polskiej edycji magazynu "Vogue" na Instagramie pojawiła się właśnie okładka najnowszego, grudniowego numeru. Podobnie jak przy poprzednich numerach – zdania są podzielone. Jednych zachwyca, drugich rozczarowuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grudniowa okładka magazynu "Vogue"
Grudniowa okładka magazynu "Vogue" (Instagram.com)
ycipk-1pkjzq

Do tej pory najwięcej emocji wzbudziła pierwsza okładka magazynu. Anja Rubik i Małgosia Bela na tle "pochylonego" Pałacu Kultury i Nauki oraz czarnej wołgi nie spodobały się Polakom. Grudniowa okładka prawdodpodobnie nie dostarczy aż tylu emocji, ale już teraz, choć magazynu nie ma jeszcze w kioskach, podzieliła miłośników pisma.

Choć okładkowe zdjęcie brytyjskiej supermodelki Edie Campbell jest piękne, niektórzy mogą je uznać za nudne i zbyt wyważone. Ten bezpieczny wybór – minimalistyczna okładka z twarzą modelki – to jednak przełom dla polskiego "Vogue’a". To pierwsza w historii tego typu okładka.

ycipk-1pkjzq

W komentarzach pod postem na Instagramie nie brakuje zachwytów, pojawiły się jednak głosy, że takie zdjęcie jest zbyt "komercyjne", a polski "Vogue" za bardzo zmierza w stronę amerykańskiej i brytyjskiej edycji magazynu.

Grudniowy numer "Vogue’a" będzie dostępny w sprzedaży od 14 listopada. Jak wam się podoba kultowy magazyn w takiej odsłonie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1pkjzq

ycipk-1pkjzq
ycipk-1pkjzq