Trwa ładowanie...
d1cci2z

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała zdjęcie księdza. O. Grzegorz Kramer daje dobry przykład

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała w sieci zdjęcie jezuity, Grzegorza Kramera, w maseczce ochronnej. On sam otrzymał od władz zakonnych oficjalny zakaz wypowiadania się w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Korwin Piotrowska radzi, by zainspirować się ojcem Kramerem
Karolina Korwin Piotrowska radzi, by zainspirować się ojcem Kramerem (ONS, Instagram)
d1cci2z

Od czwartku 16 kwietnia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa za pomocą części odzieży, przyłbicy, maski albo maseczki. Jak wynika z projektu rozporządzenia ministra zdrowia, obowiązkowo mamy zakrywać usta i nos podczas przebywania w miejscach ogólnodostępnych, w tym na drogach i placach, w obiektach kultu religijnego.

Karolina Korwin Piotrowska chwali Grzegorza Kramera

To, jak prawidłowo nosić maseczkę, zaprezentował między innymi jezuita ojciec Grzegorz Kramer. Jego zdjęcie w czerwonej, wielorazowej maseczce ochronnej opublikowała w mediach społecznościowych Karolina Korwin Piotrowska.

d1cci2z

"Bądź jak pewien fajny proboszcz z Opola. On daje dobry przykład. Noś maseczkę!" – napisała dziennikarka na Instagramie i opublikowała zdjęcie. "Szkoda że ten fajny proboszcz nie ma już konta na Instagramie", "Proszę pozdrowić fajnego proboszcza, czekam aż spadnie maseczka i przemówi" – napisali pod wpisem obserwatorzy profilu Korwin Piotrowskiej.

Kim jest ojciec Grzegorz Kramer?

Jezuita Grzegorz Kramer osobiście nie może publikować w mediach społecznościowych, to efekt jego wpisu na temat emerytowanego papieża Benedykta XVI. Otrzymał oficjalny zakaz od władz kościelnych.

Grzegorz Kramer to jezuita i proboszcz. Był bardzo aktywny w sieci, prowadził m.in. bloga grzegorzkramer.pl. W październiku 2019 roku ukazała się jego książka napisana wspólnie z Karoliną Korwin Piotrowską pt. "#WRZENIE. Lewaczka, ksiądz i polski kocioł".

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Chlebek bananowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1cci2z

Podziel się opinią

Share
d1cci2z
d1cci2z