ycipk-3xiywp

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ślubne. Nikt go dotąd nie widział

Kasia Tusk wzięła ślub już 5 lat temu, ale ukrywała ten fakt przed mediami. Na swoim ostatnim zdjęciu na Instagramie widać niepublikowaną fotografię z tego wyjątkowego dnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze ślubu
Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze ślubu (ONS.pl)
ycipk-3xiywp

Kasia Tusk bardzo chroni swoją prywatność i chociaż brała ślub w 2014 roku, poinformowała o tym dopiero rok temu. Fani nie kryli zdziwienia. Blogerka wystawiła swoją suknię ślubną na aukcję charytatywną WOŚP. Wszyscy byli pod wrażeniem tego, jak pięknie wyglądała. Chociaż Kasia Tusk rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym w internecie, to na ostatnim zdjęciu na Instagramie widać oprawioną w ramkę fotografi z jej ślubu.

Kasia Tusk na zdjęciu ślubnym ma na sobie sukienkę do kolana z długim rękawem. Stylizację dopełniła welonem i bukietem. Na fotografii tuli się do męża. Wyglądają przeuroczo.

ycipk-3xiywp

Kasia Tusk - mieszkanie

Na zdjęciu widzimy również książki, jakie czyta blogerka. Znalazły się tam takie pozycje jak "Bella Germania", "Jak czytać modę" czy "Doisneau". Większość książek wiąże się z największą pasją blogerki, czyli modą. Wpis miał pokazać nieidealną stronę jej życia. Kasia Tusk chciała pokazać, że "Instagramowe życie" często rozmija się z rzeczywistością.

Mieszkanie Kasi Tusk Instagram.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3xiywp

Zobacz także: "To jest żenujące". Irena Kamińska-Radomska krytykuje zachowanie gości weselnych:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xiywp

ycipk-3xiywp
ycipk-3xiywp