GwiazdyKasia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pokazała się w sukience idealnej na święta

Kasia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pokazała się w sukience idealnej na święta

Kasia nie ma żalu do ekspertów
Kasia nie ma żalu do ekspertów
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KSA

23.12.2021 11:51

Katarzyna Zięciak to jedna z bohaterek ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta przyszła do studia Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała, jak dzisiaj wygląda jej życie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który cieszy się w Polsce dużą popularnością. Uczestnicy są dobierani w pary przez ekspertów, którzy poznali ich preferencje, a następnie każda para poznaje się dopiero w momencie zawarcia związku małżeńskiego.

W ostatniej edycji dużo emocji wzbudzili Kasia i Paweł. W dniu ślubu sprawiali wrażenie idealnie dobranych. Zarówno on jak i ona tryskali energią i zachwycali się sobą nawzajem przed kamerami. Jednak z każdym kolejnym dniem relacja zaczynała się psuć i finalnie doszło do rozwodu.

Życie po programie

"Nie mam do ekspertów żadnych zastrzeżeń, bo jakiego męża chciałam, takiego dostałam. Był opiekuńczy, troskliwy, dbał o mnie, nie można mu nic zarzucić, ale nie było chemii. Ale chciałam dać szansę, myślałam, że ta iskra się pojawi, kiedy kamery pojadą, będzie inna rzeczywistość, będziemy sami, więc zacznie się życie" - powiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".

Paweł również nie ma żalu. Stwierdził, że niczego nie udawał w programie, ale widocznie Kasi nie odpowiadała jego osoba. Dzisiaj mężczyzna układa sobie życie u boku innej kobiety i co ciekawe jest nią kuzynka Kasi!

Sama Kasia nie ma o to żalu. Siedząc na kanapie w programie, wyglądała na spokojną i szczęśliwą. Na tę okazję wybrała długą sukienkę w kolorze butelkowej zieleni i z plisowanym dołem. Ten kolor od lat dominuje w okresie świątecznym, dlatego stylizacja Kasi idealnie sprawdzi się na wigilijną kolację czy świąteczne spotkanie z bliskimi.

Katarzyna z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Katarzyna z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"© Instagram @dziendobrytvn

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także