Trwa ładowanie...
dv128sp

Katarzyna Bosacka zaszła w ciążę po 40. Pokazała stare zdjęcie

Temat Katarzyny Bosackiej wciąż powraca. Tym razem dziennikarka pokazała w mediach społecznościowych ciążowy brzuszek. Czyżby jej rodzina miała się powiększyć? Nic z tych rzeczy. Bosacka przypomniała sesję ciążową sprzed lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie sprzed lat. Zaszła w ciążę po 40.
Katarzyna Bosacka pokazała zdjęcie sprzed lat. Zaszła w ciążę po 40. (ONS.pl)
dv128sp

Katarzyna Bosacka zaszła w ciążę po 40.

Katarzyna Bosacka ma 47 lat i czworo dzieci. Nie wszyscy wiedzą, że jej najmłodszy syn, Franek, przyszedł na świat, kiedy ukończyła 40. rok życia. Dziennikarka postanowiła przypomnieć ciążową sesję sprzed sześciu lat i opublikowała na Instagramie zdjęcie artykułu, który pojawił się w jednym z kobiecych magazynów.

Zobacz także: Katarzyna Bosacka została zwolniona. Nie musi się martwić o pracę

dv128sp

Bosacka przyznała, że nie może uwierzyć, że od narodzin jej synka minęło już sześć lat. Poradziła swoim obserwatorom, by cieszyli się każdą chwilą, bo nie zdążą się obejrzeć, kiedy będzie za późno. "Przeszło 6 lat temu. W ciąży z Frankiem. Nie do wiary, że czas tak szybko leci. Łapcie chwilę, bo za chwilę już jej nie ma!" – napisała dziennikarka.

Znane mamy po 40. – Bosacka, Kożuchowska

W dzisiejszych czasach kobiety coraz później decydują się na dziecko. Dzięki postępowi medycyny i zmianie tempa życia ukończenie 20 lat nie jest już magiczną granicą, po której kobiety zaczynają myśleć o powiększeniu rodziny.

dv128sp

Katarzyna Bosacka nie jest jedyną znaną mamą, która urodziła dziecko w dojrzałym wieku. Małgorzata Kożuchowska urodziła swojego synka, kiedy miała 43 lata. Katarzyna Skrzynecka urodziła pierwsze dziecko w wieku 41 lat. Córka Agnieszki Maciąg przyszła na świat tydzień przed 43. urodzinami swojej mamy. A to tylko kilka znanych mam, które urodziły dzieci po 40.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Szostak schudła 30 kg. Dietetyczka o dietach gwiazd

dv128sp

Podziel się opinią

Share
dv128sp
dv128sp