GwiazdyKatarzyna Bosacka została zwolniona. Nie musi się martwić o pracę

Katarzyna Bosacka została zwolniona. Nie musi się martwić o pracę

Katarzyna Bosacka została zwolniona. Nie musi się martwić o pracę
Źródło zdjęć: © Forum
Karolina Błaszkiewicz

05.06.2019 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wtorek 4 czerwca Katarzyna Bosacka została zwolniona ze skutkiem natychmiastowym. Według stacji TVN Style, prezenterka naruszyła warunki umowy. Teraz informuje, że inni się już o nią biją.

Katarzyna Bosacka zwolniona

#

Stacja TVN Style rozwiązała umowę z Katarzyną Bosacką, jedną ze swoich głównych gwiazd. Jak podaje portal Wirtualne Media, powodem jest reklamowanie przez nią ekologicznych kosmetyków. Z kontraktu Bosackiej wynikało zaś, że nie ma zgody na udostępnienie wizerunku na rzecz innej firmy. O rozwiązaniu umowy poinformował portal Wirtualne Media.

Prowadząca popularne programy o tematyce konsumenckiej wydała oświadczenie.

"W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy" – napisała.

Bosacka dodała, że "jest to pierwsza kampania, na którą się zdecydowała i robi to z pełnym przekonaniem, ponieważ wspiera dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki". Podkreśliła też, że nadal będzie wspierać konsumentów. "Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku" – zaznaczyła.

Katarzyna Bosacka dostała propozycje pracy

#

Prezenterka w kilka godzin po publikacji oświadczenia dzieli się dobrymi dla niej wieściami. "Jest 13.30 a Wolna Kucharka dostała już 5 propozycji" – ogłosiła Katarzyna Bosacka na swoim facebookowym profilu.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także