ycipk-1r5v5n

Katarzyna Bosacka została zwolniona. Nie musi się martwić o pracę

We wtorek 4 czerwca Katarzyna Bosacka została zwolniona ze skutkiem natychmiastowym. Według stacji TVN Style, prezenterka naruszyła warunki umowy. Teraz informuje, że inni się już o nią biją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Bosacka nie musi martwić się o pracę
Katarzyna Bosacka nie musi martwić się o pracę (Forum)
ycipk-1r5v5n

Katarzyna Bosacka zwolniona

Stacja TVN Style rozwiązała umowę z Katarzyną Bosacką, jedną ze swoich głównych gwiazd. Jak podaje portal Wirtualne Media, powodem jest reklamowanie przez nią ekologicznych kosmetyków. Z kontraktu Bosackiej wynikało zaś, że nie ma zgody na udostępnienie wizerunku na rzecz innej firmy. O rozwiązaniu umowy poinformował portal Wirtualne Media.

ycipk-1r5v5n

Zobacz także: Katarzyna Bosacka o chęci podjadania w trakcie diety. Ekspertka zdradza swój sposób

Prowadząca popularne programy o tematyce konsumenckiej wydała oświadczenie.

"W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy" – napisała.

Bosacka dodała, że "jest to pierwsza kampania, na którą się zdecydowała i robi to z pełnym przekonaniem, ponieważ wspiera dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki". Podkreśliła też, że nadal będzie wspierać konsumentów. "Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku" – zaznaczyła.

ycipk-1r5v5n

Katarzyna Bosacka dostała propozycje pracy

Prezenterka w kilka godzin po publikacji oświadczenia dzieli się dobrymi dla niej wieściami. "Jest 13.30 a Wolna Kucharka dostała już 5 propozycji" – ogłosiła Katarzyna Bosacka na swoim facebookowym profilu.

ycipk-1r5v5n

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1r5v5n

ycipk-1r5v5n
ycipk-1r5v5n