Trwa ładowanie...

Były ze sobą blisko. Dziś Bujakiewicz wyznaje, jaka Przybylska była naprawdę

Katarzyna Bujakiewicz dodała poruszający wpis na Instagramie. Aktorka wróciła do lat młodości, przypominając swoją relację z Anną Przybylską. Panie łączyła piękna przyjaźń. "Dziękuję Aniu za twoją obecność w moim życiu" - napisała Bujakiewicz w poście.

Katarzyna Bujakiewicz i Anna PrzybylskaKatarzyna Bujakiewicz i Anna PrzybylskaŹródło: FORUM, fot: Michal Dembinski
dvm5mln
dvm5mln

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska znały się bardzo dobrze. Aktorki łączyła głęboka przyjaźń i często spędzały razem czas poza pracą. O ich relacji rozpisywały się tabloidy, przedstawiając gwiazdy jako przykład tego, że prawdziwa przyjaźń w show-biznesie jest możliwa. Anna Przybylska odeszła w 2014 roku, mając zaledwie 36 lat. Katarzyna Bujakiewicz wspomniała przyjaciółkę z ważnego powodu - niedługo ukaże się film, upamiętniający życie przedwcześnie zmarłej gwiazdy.

"Frędziary - tak siebie nazywałyśmy"

Katarzyna Bujakiewicz przyznała, jak wiele zawdzięcza Annie Przybylskiej. Ich relacja wniosła w życie aktorki wiele dobra, ciepła i zrozumienia. Przyjaźń była jedną z sił napędowych, która sprawiała, że życie Bujakiewicz wydawało się jej prostsze.

dvm5mln

"Z Anią życie było prostsze i piękniejsze. Nauczyła mnie luzu, radości z bycia tu i teraz, też cieszenia się z małych rzeczy...i tego, że dom musi pachnieć obiadem. Kilometry wspólnych spacerów połączone z degustacją drożdżówek to była nasza poznańska codzienność" - wyznała aktorka na Instagramie.

"Wystarczy tylko żyć"

Bujakiewicz wspomniała o tym, że już siódmego października tego roku ukaże się film o jej zmarłej przyjaciółce, który, co podkreśla aktorka, z pewnością wzruszy wiele osób.

"Moje wspomnienie to zaledwie fragment wielkiej, pięknej opowieści o Ani (...). Dziękuję Aniu za twoją obecność w moim życiu - dodała.

Na koniec wpisu pojawił się cytat z piosenki Sylwii Grzeszczak. Utwór powstał niedługo po śmierci Anny Przybylskiej.

dvm5mln

"Wystarczy tylko żyć i wszystko pod ręką. Wystarczy tylko żyć. Czy to nie jest piękne?" - czytamy słowa wokalistki, zamieszczone we wpisie Bujakiewicz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oliwia Beniuk:" Moją największą inspiracją jest mama"

dvm5mln
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvm5mln