GwiazdyOstatnie nagranie z Anną Przybylską z "Viva! Najpiękniejsi". "Czuła się już źle"

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską z "Viva! Najpiękniejsi". "Czuła się już źle"

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską z "Viva! Najpiękniejsi"
Ostatnie nagranie z Anną Przybylską z "Viva! Najpiękniejsi"
Źródło zdjęć: © YouTube
Aleksandra Lewandowska

05.10.2021 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W lutym 2014 roku Anna Przybylska otrzymała nagrodę dla "najpiękniejszej" od magazynu "Viva!". Aktorka ze względów zdrowotnych nie pojawiła się na gali wręczenia nagród, a na ostatnim nagraniu podziękowała widzom i fanom za takie wyróżnienie. Menadżerka Przybylskiej zdradziła, że aktorka czuła się wtedy już bardzo źle. Samo nagrywanie filmu powtarzano kilka razy.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni. Aktorka przez dłuższy czas walczyła z chorobą nowotworową - przeszła zabieg usunięcia guza trzustki i leczenie w Szwajcarii. Kilka miesięcy przed śmiercią otrzymała nagrodę dla "najpiękniejszej 2013" od magazynu "Viva!", a nagranie z podziękowaniami jest ostatnim z jej udziałem.

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską

Anna Przybylska nigdy nie lubiła oficjalnych gal i imprez branżowych. Statuetka dla "najpiękniejszej" od czytelników była dla niej jednak ogromnym wyróżnieniem. Aktorka ze względów zdrowotnych nie mogła pojawić się już na gali wręczania nagród, ale zgodziła się na nagranie z podziękowaniami. Zaproponowano, aby przez wzgląd na jej sytuację zdrowotną, zrobić to w domu. Ona się nie zgodziła i zaproponowała hotel.

- Czuła się już źle i brała silne leki przeciwbólowe, ale wciąż wolała wyjść na zewnątrz, niż wpuścić ekipę do domu. Do końca broniła swojej oazy prywatności - powiedziała menadżerka aktorki w rozmowie z "Party". Zdradziła, że nagranie powtarzano kilka razy.

Podziękowania Anny Przybylskiej

- Zanim podziękuję jednak za swoją wygraną, chciałabym się podzielić taką refleksją. Ten plebiscyt jest trochę dla mnie niezrozumiały, bo trudno jest porównywać ludzi z różnych branż. Mam na myśli sportowców, dziennikarzy, aktorów, prezenterów. Zawsze zastanawiam się, czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie. Wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii. I ja za ten szacunek i sympatię bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś (Piotr Adamczyk - przyp.red.), mam gorącą prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę - powiedziała Anna Przybylska w podziękowaniach za statuetkę.

Ostatnie nagranie aktorki obejrzano na YouTubie ponad 2,7 mln razy. 5 października 2021 roku mija 7 lat od jej śmierci, ale fani i widzowie nigdy nie przestają jej wspominać.

Viva! Najpiękniejsza 2014 - wręczenie nagrody

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)
Zobacz także