Katarzyna Cichopek pokazała, jak dba o formę. "Ależ jesteś wygimnastykowana"

Katarzyna Cichopek pokazała, jak dba o formę. "Ależ jesteś wygimnastykowana"

Katarzyna Cichopek pokazała swój trening
Katarzyna Cichopek pokazała swój trening
Źródło zdjęć: © Instagram | Katarzyna Cichopek
11.01.2023 14:02, aktualizacja: 11.01.2023 16:27

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie nagranie, które szybko zainteresowało wierne fanki celebrytki. Gwiazda TVP ruszyła z treningami i wraz z nowym rokiem regularnie odwiedza siłownię.

"Ja już po, a wy?" - zapytała obserwatorów Katarzyna Cichopek. Celebrytka sprawnie wykonuje kolejne ćwiczenia, wprawiając internautów w zdziwienie i podziw. Wiele osób chciałoby zacząć regularne treningi. Być może krótki post aktorki kogoś zmotywuje do tego, aby rzeczywiście rozpocząć swą przygodę z ćwiczeniami i zdrowym trybem życia.

Katarzyna Cichopek wylewa siódme poty na sali ćwiczeń. Jest moc?

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" postanowiła dać dobry przykład i podzielić się na instagramowym koncie nagraniem, które upamiętniło jej wyczyny na siłowni. Katarzyna Cichopek wykonała serię ćwiczeń na macie, z hantlami w pozycji stojącej oraz półleżącej. Nie zabrakło też rozciągania i pajacyków na rozgrzewkę.

Wszystkie ćwiczenia zostały wykonane przez celebrytkę pod czujnym okiem instruktorki - w końcu nieprawidłowe ułożenie ciała czy niewłaściwy chwyt ciężarków może skończyć się zakwasami lub nawet kontuzją. Obecność profesjonalnej trenerki sprawiła też, że zupełnie zmieniła się atmosfera samych zajęć. Pozytywną energię czuć w powietrzu!

"Trening zrobiony?" - pyta internautów prezenterka "Pytania na śniadanie". Po obejrzeniu nagrania gwiazdy TVP można stwierdzić, że na sali dawała z siebie wszystko. Motywujący post szybko podchwyciły internautki.

"Ależ jesteś wygimnastykowana";
"Super forma. Ja dziś ledwo chodzę po treningu";
"Super! Chciałabym już móc zacząć ćwiczyć, jednak po wypadku mam problem z ręką i niestety na razie rehabilitacja" - przeczytamy wyznania fanek Cichopek w komentarzach.

Trzeba przyznać, że celebrytka rzeczywiście jest w dobrej formie i robi coś pozytywnego, promując na swoim Instagramie aktywność fizyczną, która jest dla naszego zdrowia niezwykle ważna.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta