WP

Katarzyna Nosowska powiększyła usta. Szminką. Tego się nie da odzobaczyć

Wokalistka zespołu Hey zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie swoje nowe, powiększone apetycznie usta. Jej metoda jest rewelacyjnie tania, a także odwracalna. Jest też w stu procentach bezpieczna dla zdrowia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Instagramowy profil Nosowskiej to miejsce, gdzie świat celebrytów spotyka się z krytyką
Instagramowy profil Nosowskiej to miejsce, gdzie świat celebrytów spotyka się z krytyką (Instagram.com)
WP

– Nie każda z nas ma bardzo dużo pieniędzy, aby odmienić swoje oblicze w gabinecie estetycznym. Pokażę wam dzisiaj, jak odmienić swoje oblicze. Zamalowujemy po prostu to, co mamy – opowiada Nosowska do kamery, malując podkładem, a potem szminką, niezdarne "usta" sięgające od nosa do podbródka.

To nie pierwszy raz, kiedy Nosowska drwi z ogłupiających zasad dzisiejszej kobiecości. Jej profil na Instagramie należy do ulubionych miejsc w serwisie dla ponad 170 tysięcy osób. Nosowska prezentuje się w nich jako osoba zdystansowana zarówno do trendów popkultury i świata gwiazd, do którego z pewnością należy, lecz także do swojego wieku. Wokalistka zespołu Hey, obecnie 47-letnia, żartobliwie odnosi się m.in. do kwestii menopauzy, tycia, a także oczekiwań, jakie od celebrytów mają ich fani.

WP

Ostatnio Katarzyna Nosowska objechała Polskę z ostatnią trasą koncertową zespołu Hey. Formacja, założona w latach 90., była jedną z najważniejszych grup muzycznych z kategorii tzw. polskiego rocka tamtych lat. Nosowska, wokailistka i autorka tekstów, odnosiła się w nich do problemów społecznych, takich jak wykorzystywanie seksualne dzieci ("Fear"). W ostatnich miesiącach swoje teksty z młodości śpiewała z zaangażowaniem, acz nie bez dozy autoironii. Cały czas mówi się o tym, co będzie robiła po zakończeniu kariery koncertowania razem z zespołem. Żartobliwie odnosi się właśnie do swojego konta na Instagramie jako źródła zarobku poprzez rozbawianie ludzi. Do jej propozycji należą m.in. treningi fatness, czyli przeciwieństwa fitnessu: jak przybrać na wadze, żeby broń Boże nie spalić kalorii. Wcześniej wykreowała postać słodkiej idiotki, która udziela rad z perspektywy odciętego od świata celebryty, "przebierając się" za pomocą deformującego twarz filtra w telefonie.

To jedna z najbardziej naturalnych gwiazd w Polsce. Jeśli jeszcze nie śledzicie jej na Instagramie, zacznijcie koniecznie.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP