Blisko ludziKatarzyna Skrzynecka radykalnie zmieniła fryzurę. Skąd ten pomysł?

Katarzyna Skrzynecka radykalnie zmieniła fryzurę. Skąd ten pomysł?

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka
Źródło zdjęć: © AKPA
15.07.2021 14:13

Katarzyna Skrzynecka zaprezentowała się fanom z krótkimi włosami. Porównano ją do mega gwiazdy Tiny Turner. Trzeba przyznać, że metamorfoza jest imponująca. Skąd pomysł aktorki na takie zmiany?

Katarzyna Skrzynecka to polska aktorka teatralna, wokalistka i prezenterka. Prywatnie związana jest z mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w fitness, Marcinem Łopuckim. 23 listopada 2011 roku na świat przyszła ich córka Alikia Ilia. Wcześniej Skrzynecka była żoną komisarza Komendy Głównej Policji w Warszawie, Zbigniewa Urbańskiego.

Aktorka często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, o jej metamorfozach jest głośno. I tym razem fani oniemieli, jak zobaczyli gwiazdę w króciutkich włosach. Do złudzenia przypomina Tinę Turner.

Kasia Skrzynecka zmieniła fryzurę

Katarzyna Skrzynecka kojarzona jest z burzą blond włosów na głowie. Tym razem opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w ciemnych włosach i do tego bardzo krótkich. Czekoladowy kolor i wymodelowane końcówki skojarzyły się fanom z Tiną Turner. Rzeczywiście jest podobieństwo. Poza tym, Katarzyna Skrzynecka nie przypomina dawnej siebie.

Jak się okazuje fryzura nie jest na stałe, to peruka. Gwiazda metamorfozę przeszła na potrzeby nowej sztuki teatralnej. Jednak kto wie, może zachwyt fanów przełoży się na decyzję aktorki, aby zaszaleć z wizerunkiem i zmienić trochę styl.

Katarzyna Skrzynecka, apel do kobiet

Aktorka oprócz tego, że jest znakomitą artystką również stara się swoim działaniem wspierać młode kobiety. Ostatnio umieściła w mediach społecznościowych kilka wpisów o akceptacji siebie i swojego ciała. Dodała, aby nie wierzyć w plastikowe piękno prezentowane w sieci, bo ono mocno odbiega od rzeczywistości.

"Naprawdę MOŻNA budować swoją wartość na tym, co się sobą reprezentuje, zamiast wierzyć w plastikowy wirtualny wizerunek lalek stworzonych przez filtry i appki" – napisała aktorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl