Blisko ludziKatarzyna Skrzynecka z pierwszym rozwodziła się dwa razy

Katarzyna Skrzynecka z pierwszym rozwodziła się dwa razy

Katarzyna Skrzynecka. Z pierwszym mężem rozwodziła się 2 razy
Katarzyna Skrzynecka. Z pierwszym mężem rozwodziła się 2 razy

23.10.2021 12:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zanim Katarzyna Skrzynecka poznała swojego obecnego męża Marcina Łopuckiego, była w nieudanych związkach, które kończyły się złamanym sercem. Ze swoim pierwszym mężem poznała się podczas... kradzieży i rozwodziła z nim aż 2 razy.

Obecnie piosenkarka wiedzie szczęśliwe życie u boku trenera fitness Marcina Łopuckiego. Są parą od 2009 roku, a w listopadzie 2011 roku na świat przyszła ich córka Alika. Zanim jednak jej życie uczuciowe się ustabilizowało była w różnych związkach, które prędzej czy później kończyły się rozstaniem.

Gorący romans z pociągu

Swojego pierwszego partnera poznała w 2000 roku w pociągu relacji Warszawa-Rzeszów. Od razu wpadli sobie w oko, a kilka miesięcy później zaręczyli się. Ferid Lakhdar jest polskim muzykiem algierskiego pochodzenia.

O ich związku dużo mówiło się w mediach, często pojawiali się razem na imprezach branżowych i w wywiadach udzielanych prasie oraz telewizji. Niestety po 2 latach gorący romans zakończył się, ponieważ Lakhdar nie był gotowy na małżeństwo.

Od kradzieży do miłości

Ze swoim drugim partnerem Katarzyna Skrzynecka poznała się przez ciekawe zrządzenie losu. Kiedy pewnego dnia na przejściu dla pieszych została jej wyrwana z rąk torebka, zgłosiła tę sytuację niedawno poznanemu policjantowi.

Poznali się kilka miesięcy wcześniej na gali wręczenia nagród policyjnych. I to właśnie z jej rąk komisarz Komendy Głównej Policji w Warszawie Zbigniew Urbański, otrzymał nagrodę za walkę z piractwem fonograficznym. Para szybko ze sobą zamieszkała, a w kwietniu 2003 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański
fot. Zawada/AKPA
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański fot. Zawada/AKPA

Jedno małżeństwo - dwa rozwody

Kilka lat później spekulowano, że między partnerami nie układa się zbyt dobrze. Mówiło się, że powodem jest niechęć Urbańskiego do powiększenia rodziny. W październiku 2006 roku para rozstała się, a w 2007 roku otrzymali rozwód cywilny. Katarzyna Skrzynecka zdementowała jednak plotki mówiące, że przyczyną rozpadu ich małżeństwa były rozbieżne zdania na temat posiadania dzieci, ponieważ naturalne jest, że powinna to być decyzja obojga ludzi.

Katarzyna Skrzynecka z obecnym mężem, trenerem fitness Marcinem Łopuckim
Katarzyna Skrzynecka z obecnym mężem, trenerem fitness Marcinem Łopuckim

Osiem lat później została stwierdzona nieważność ich małżeństwa, co oznacza, że według kościoła ich małżeństwo jest nieważne. Stało się w to memencie kiedy Skrzynecka była już od 6 lat żoną swojego obecnego męża Marcina Łopuckiego, z którym wiedzie szczęśliwe życie. W 2011 roku doczekali się potomstwa i wspólnie wychowują córkę Alikę.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)