Blisko ludziKatarzyna Zielińska obchodzi urodziny. Prezent, o który poprosiła, jest niezwykły

Katarzyna Zielińska obchodzi urodziny. Prezent, o który poprosiła, jest niezwykły

Katarzyna Zielińska wspiera chorą na raka Julię
Katarzyna Zielińska wspiera chorą na raka Julię
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

29.08.2020 15:18, aktual.: 01.03.2022 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Moje życie leży w waszych rękach. Z całego serca proszę o pomoc" – mówi na profilu na Instagramie Katarzyny Zielińskiej, Julia. 18-latka ma guza mózgu. Aktorka przekazała jej swoje medium społecznościowe, aby ta mogła poprosić o wsparcie w leczeniu, jej fanów.

Katarzyna Zielińska obchodzi urodziny. Jako prezent postanowiła podarować innym coś od siebie, mianowicie swoją popularność. Pozwoli ona na szerzenie dobra i zbiórkę pieniędzy na potrzebujące osoby. Tego roku aktorka postanowiła wesprzeć 18-letnią Julię, która ma w głowie tykającą bombę. Jedynym ratunkiem dla dziewczyny jest leczenie w klinice w USA.

"Szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie" – czytamy na stronie zbiórki.

Kiedy Katarzyna Zielińska zapoznała się z historią 18-latki, postanowiła pomóc

"Dzisiaj mam urodziny. Dostałam najwspanialsze życie, jakie mogłam sobie wymarzyć. Mam wszystko, zdrowie i rodzinę. Niczego więcej nie potrzebuję. Chcecie mi zrobić prezent? Chętnie przyjmę! Chcę zebrać pieniądze, żeby ktoś mógł żyć" – zaczyna post aktorka. Dodaje, że tak będzie postępowała co roku. Teraz natomiast zbiera na ratunek dla Julii.

"Ma 18 lat i nie chce umierać. Ma guza mózgu. Dzisiaj miała przejąć mój Instagram i sama do Was powiedzieć kilka słów, ale nie ma sił. Jest w szpitalu" – napisała Katarzyna Zielińska. Wstawiła jednak nagranie dziewczyny, która resztami sił apeluje o wpłaty.

Bliscy Julii wierzą, że kosztowna terapia może uratować życie Julii. "Profesor z USA opowiedział nam o dwóch leczonych przez siebie dziewczynach, rówieśniczkach Julii. Dziś obie są zupełnie zdrowe i są pełnoetatowymi studentkami. Wierzymy, że tak też będzie w przypadku Julki" – piszą na stronie siepomaga.pl jej bliscy. Wsparcia można udzielić wchodząc właśnie na stronę fundacji "Się Pomaga". Liczy się każda wpłata.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także