ModaKatarzyna Zielińska w sukience na lato. Marka lubiana przez celebrytki

Katarzyna Zielińska w sukience na lato. Marka lubiana przez celebrytki

Katarzyna Zielińska w letniej stylizacji
Katarzyna Zielińska w letniej stylizacji
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
07.06.2020 16:04

Katarzyna Zielińska latem chętnie stawia na krótkie, zwiewne sukienki. Ostatnio aktorka pokazała się w niebiesko-białej kreacji, którą można nosić na dwa sposoby.

Sezon letni w pełni, dlatego znowu chętnie zakładamy letnie sukienki. W tym roku w modzie króluje cały wachlarz wzorów i fasonów. Na topie są zarówno dopasowane sukienki midi, jak i krótkie, zwiewne z falbankami.

Katarzyna Zielińska zdecydowanie stawia na ten ostatni fason. Aktorka korzysta z pięknej pogody i spaceruje w luźnej niebiesko-białej sukience z rękawkami ozdobionymi falbanką.

Aktorka zestawiła sukienkę z opaską w podobnym kolorze, dużą słomkową torebką oraz białymi trampkami. Jednak tego typu kreacje dobrze prezentują się również w połączeniu z sandałkami na obcasie.

Model, który ma na sobie Katarzyna Zielińska, kosztuje 450 złotych i pochodzi ze sklepu "Just Paul". Jest to młoda polska marka, którą cechuje niewymuszona elegancja, luz i nonszalancja. Nie tylko Katarzyna Zielińska lubi ubrania z tego sklepu. Noszą je m.in. Katarzyna Krupińska czy Kasia Cichopek.

Just Paul
Just Paul© Materiały prasowe