ModaKate i Pete w kampanii Cavalliego

Kate i Pete w kampanii Cavalliego

Kate i Pete w kampanii Cavalliego
Źródło zdjęć: © AP

28.06.2007 09:39, aktual.: 28.05.2010 22:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kate Moss i jej narzeczony Pete Doherty, wystąpią wspólnie w jesienno-zimowej kampanii reklamowej włoskiego projektanta Roberto Cavalli.

Kate Moss i jej narzeczony Pete Doherty, wystąpią wspólnie w jesienno-zimowej kampanii reklamowej włoskiego projektanta Roberto Cavalli.

O parze jest wciąż głośno - głównie za sprawą narkotykowych skandali i ekscesów rockmana, który od lat zmaga się z nałogiem. Mimo to, Kate, szalenie zakochana, wciąż wiernie trwa przy jego boku. Niedawno modelka zadebiutowała jako projektantka - z ogromnym sukcesem. Projekty jej autorstwa dla sieci Topshop sprzedawały się jak świeże bułeczki.

To dzięki Kate muzyk będzie miał szansę wystąpić w prestiżowej reklamie. Początkowo tylko Moss miała wziąć udział w kampanii. Cavalli uznał jednak kontrowersyjnego muzyka za interesującą postać i postanowił wykorzystać jego wizerunek. Projektant uważa, że oboje są swoistymi ikonami współczesnej kultury.

Sesja zdjęciowa odbyła się na Ibizie. Kate została ucharakteryzowana na Kleopatrę, Doherty zaś wygląda na zdjęciach jak młody Marlon Brando. Reklamy z udziałem pary mają ukazać się już w lipcu, w magazynach mody na całym świecie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także