GwiazdyKate Middleton wakacje spędza z dziećmi. I to w Londynie

Kate Middleton wakacje spędza z dziećmi. I to w Londynie

Kate Middleton wakacje spędza z dziećmi. I to w Londynie
Źródło zdjęć: © Getty Images
Dominika Czerniszewska
17.08.2019 12:57, aktualizacja: 20.08.2019 15:41

Kate Middleton na każdym kroku stara się podkreślać, że pragnie zapewnić dzieciom normalne dzieciństwo. Teraz brytyjskie media poinformowały, jak organizuje im czas w trakcie wakacji.

Kate Middleton - dzieci

Kate Middleton, tak jak wszyscy rodzice na całym świecie, stara się zapewnić swoim dzieciom normalne wakacje. Zabiera je na lekcje tenisa do klubu Hurlingham, który od dawna jest ulubionym miejscem spotkań rodziny królewskiej. Z "Hello!" dowiadujemy się, że latem bywa tam codziennie, ze względu na zorganizowane zajęcia i duży plac zabaw. "Potem wszyscy zbierają się w klubie na obiedzie, piją herbatę i zachowują jak zwykła rodzina. Wyglądają na szczęśliwych" - powiedział informator magazynu.

Klub liczy ok. 13 000 członków. Należą do niego m.in. Pippa Middleton, Kate Winslet czy Eve Branson. Członkostwo kosztuje co najmniej 1000 funtów rocznie, czyli ponad 4700 złotych. Okazuje się, że siostry Middleton po czasie spędzonym na kortach, udają się na basen. Klub Hurlingham zapewnia rodzinom królewskim prywatność, więc spokojnie mogą oderwać się od wścibskich oczu szerokiej publiczności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

Źródło artykułu:WP Kobieta