Blisko ludziMeghan Markle nie została wyróżniona przez królową. Kate tytuł ma od dawna

Meghan Markle nie została wyróżniona przez królową. Kate tytuł ma od dawna

Meghan Markle nie została wyróżniona przez królową. Kate tytuł ma od dawna

16.08.2019 09:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Meghan Markle oficjalnie wstąpiła do brytyjskiej rodziny królewskiej w 2018 roku, kiedy wyszła za mąż za księcia Harry’ego. Choć królowa Elżbieta starała się, aby była aktorka odnalazła się w nowej roli, wciąż nie wyróżniła jej tytułem, który nadała Kate Middleton, żonie Williama.

Meghan Markle kontra Kate Middleton

Dla Meghan Markle, amerykańskiej aktorki znanej przede wszystkim z serialu "W garniturach", wejście w rolę księżnej nie było łatwe. Nie jest tajemnicą, że Meghan nie jest ulubienicą Brytyjczyków, którzy o wiele bardziej cenią dostojną księżną Kate. W ostatnim czasie brytyjskie media podawały, że królowa Elżbieta włożyła wiele wysiłku w ciepłe przyjęcie Meghan – nie chciała, by podzieliła los księżnej Diany i czuła się odizolowany od pozostałych członków rodziny.

Mimo to królowa wciąż nie nadała Meghan honorowego tytułu wojskowego, którym posługują się Kate Middleton czy żona księcia Karola Camilla Partker Bowles. Dla tych, którzy za Meghan zwyczajnie nie przepadają, to kolejny dowód, że królowa faworyzuje Kate i nie jest zachwycona pojawieniem się Amerykanki wśród brytyjskiej monarchii. Tylko czekać, aż pojawią się pierwsze uszczypliwe komentarze sugerujące, że brak tytułu Meghan może podsycić jej konflikt ze szwagierką.

Mimo plotek o konflikcie powodów, dla których Meghan wciąż nie została uhonorowana żadnym militarnym tytułem, jest kilka. Jednym z nich ma być to, że przebywa na urlopie macierzyńskim i na jakiś czas wycofała się z życia publicznego. Innym, że mimo tytułu księżnej Sussex, wciąż nie ma brytyjskiego obywatelstwa. Nie oznacza to jednak, że księżna nie otrzyma wojskowego stanowiska, oczywiście honorowego, w przyszłości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)