Trwa ładowanie...

Kate nigdy nie pomaluje paznokci na czerwono. Ma ku temu jeden powód

Kate Middleton uchodzi za ikonę stylu. Zawsze perfekcyjnie ubrana, roztacza wokół siebie aurę klasy i elegancji. Nic do życzenia nie pozostawiają także jej makijaż i paznokcie. Te ostatnie księżna zawsze ma idealnie wypielęgnowane i starannie pomalowane. Spostrzegawczy zauważą jednak, że gdzie się nie pojawi, jej manicure zawsze jest taki sam - stonowany i w pełni naturalny. Czy księżna nie lubi mocniejszych kolorów na paznokciach? Tego nie możemy być pewni, wiadomo natomiast, jaki jest powód jej lojalności wobec naturalnego manicure.

Share
Kate nigdy nie pomaluje paznokci na czerwono. Ma ku temu jeden powód
Źródło: SPL/East News
dmwk8qi

Księżnej z pewnością nie można zarzucić braku konsekwencji. Równie konsekwentny jak jej styl, bogaty w garsonki i dopasowane sukienki, jest jej manicure. Kate zawsze nosi krótko obcięte paznokcie, pomalowane jedynie bezbarwnym lub mlecznym lakierem. To nie przypadek. Angielska redakcja "Marie Claire" poinformowała, że nigdy nie zobaczymy Middleton z paznokciami w czerwonym kolorze albo w innych śmiałych barwach.

Dlaczego? Dlatego, że większość zdjęć Kate Middleton wykonywanych jest w uroczystych sytuacjach, gdzie kolorowy manicure zwyczajnie nie przystoi. Księżna pojawia się na tego typu wydarzeniach bardzo często, a co za tym idzie, trudno byłoby jej "trafić" z szalonym odcieniem w czas wolny od królewskich zobowiązań. Bezpieczniejszą opcją jest więc regularne odnawianie neutralnego manicure.

Z podobnym "problemem" boryka się także królowa Elżbieta, która od prawie trzydziestu lat używa tylko jednego rodzaju lakieru do paznokci. Mowa o odcieniu ballet slippers, czyli numerze 162 z oferty marki Essie. Dlaczego pokochała go królowa Anglii? Seniorka rodu ceni go za subtelny odcień i fakt, że... nie prześwituje spod jej białych rękawiczek.

Księżna Kate tańczy z Misiem Paddingtonem

dmwk8qi

Podziel się opinią

Share
dmwk8qi
dmwk8qi