UrodaKate nigdy nie pomaluje paznokci na czerwono. Ma ku temu jeden powód

Kate nigdy nie pomaluje paznokci na czerwono. Ma ku temu jeden powód

Źródło zdjęć: © SPL/East News
23.10.2017 12:59, aktualizacja: 23.10.2017 14:05

Kate Middleton uchodzi za ikonę stylu. Zawsze perfekcyjnie ubrana, roztacza wokół siebie aurę klasy i elegancji. Nic do życzenia nie pozostawiają także jej makijaż i paznokcie. Te ostatnie księżna zawsze ma idealnie wypielęgnowane i starannie pomalowane. Spostrzegawczy zauważą jednak, że gdzie się nie pojawi, jej manicure zawsze jest taki sam - stonowany i w pełni naturalny. Czy księżna nie lubi mocniejszych kolorów na paznokciach? Tego nie możemy być pewni, wiadomo natomiast, jaki jest powód jej lojalności wobec naturalnego manicure.

Księżnej z pewnością nie można zarzucić braku konsekwencji. Równie konsekwentny jak jej styl, bogaty w garsonki i dopasowane sukienki, jest jej manicure. Kate zawsze nosi krótko obcięte paznokcie, pomalowane jedynie bezbarwnym lub mlecznym lakierem. To nie przypadek. Angielska redakcja "Marie Claire" poinformowała, że nigdy nie zobaczymy Middleton z paznokciami w czerwonym kolorze albo w innych śmiałych barwach.

Dlaczego? Dlatego, że większość zdjęć Kate Middleton wykonywanych jest w uroczystych sytuacjach, gdzie kolorowy manicure zwyczajnie nie przystoi. Księżna pojawia się na tego typu wydarzeniach bardzo często, a co za tym idzie, trudno byłoby jej "trafić" z szalonym odcieniem w czas wolny od królewskich zobowiązań. Bezpieczniejszą opcją jest więc regularne odnawianie neutralnego manicure.

Z podobnym "problemem" boryka się także królowa Elżbieta, która od prawie trzydziestu lat używa tylko jednego rodzaju lakieru do paznokci. Mowa o odcieniu ballet slippers, czyli numerze 162 z oferty marki Essie. Dlaczego pokochała go królowa Anglii? Seniorka rodu ceni go za subtelny odcień i fakt, że... nie prześwituje spod jej białych rękawiczek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (25)
Zobacz także