GwiazdyKate triumfuje nad Meghan. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Kate triumfuje nad Meghan. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Księżna Kate wygrywa w sondażu popularności z księżną Meghan
Księżna Kate wygrywa w sondażu popularności z księżną Meghan
Źródło zdjęć: © East News
oprac. MKO

31.01.2022 19:07, aktual.: 31.01.2022 21:54

Księżna Kate jest ponad dwa razy bardziej popularna w Stanach Zjednoczonych niż księżna Meghan. Sondaż przeprowadzony w USA nie pozostawia wątpliwości. Amerykanie większą sympatią, niż swoją rodaczkę, , darzą księżną Cambridge.

W Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badanie sondażowe, z którego wynika, że Amerykanie preferują księżną Kate. Wyniki sondażu opublikowane przez "The Sun" wskazują, że 68,2% ankietowanych wskazało żonę księcia Williama jako bardziej lubianą.

Księżna Kate wygrywa w sondażu popularności

Księżna Meghan uzyskała wyniki dwukrotnie niższy niż jej szwagierka. Wyniki badania mogą zaskakiwać, ponieważ przeprowadzono je na terenie Stanów Zjednoczonych, czyli w ojczyźnie Meghan Markle.

Eksperci komentujący wyniki sondażu wskazują, że księżna Meghan straciła na popularności w USA po publikacji głośnego i kontrowersyjnego wywiadu u Oprah Winfrey. Z kolei Księżna Kate - w oczach Amerykanów - uchodzi za nieskazitelny ideał. Dla nich to postać, która stoi ponad wszelkimi skandalami wokół rodziny królewskiej.

"Uosabia wszystko, czego Amerykanie oczekują od księżniczki, która ma zostać królową — piękno, wdzięk, królewskie postawy i umiejętność łączenia" - powiedział "The Sun" Christopher Andersen.

Komentatorzy wskazują, że Meghan Markle zbyt zabiegała o rozgłos, co - paradoksalnie - sprawiło, że straciła w oczach swoich rodaków.

"Meghan chciała być królową Ameryki. Jednak nigdy nie była mniej popularna" - podsumował Kinsey Schofield.

Mówi się również o tym, że sympatia do księżnej Kate może jeszcze wzrosnąć po wizycie książęcej pary z Cambridge w Stanach Zjednoczonych. Książę William i jego żona mają pojawić się w USA w tym roku. Będzie to ich pierwsza wizyta w tym kraju od 2014 roku.

Księżna Kate i księżna Meghan mają konflikt?

Relacje między księżną Kate a księżną Meghan można określić jako chłodne. Jeszcze przed wyprowadzką książęcej pary z Sussex z Wielkiej Brytanii, brytyjskie tabloidy rozpisywały się na temat rzekomego konfliktu pań. Mówiło się o tym, że Meghan Markle doprowadziła przyszłą szwagierkę do płaczu w czasie przymiarek sukni ślubnej.

Doniesienia zostały potwierdzone w czasie wywiadu z Oprah Winfrey. Jednak wówczas Markle przedstawiła odmienną wersję zdarzeń, twierdząc, że to księżna Cambrigde sprawiła, że to przyszła panna młoda zalała się łzami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także