GwiazdyZa bezpieczeństwo płacą krocie. Kate i William poszukują kolejnego ochroniarza

Za bezpieczeństwo płacą krocie. Kate i William poszukują kolejnego ochroniarza

Księżna Kate i książę William podejmuje wspólnie większość decyzji (Getty Images)
Księżna Kate i książę William podejmuje wspólnie większość decyzji (Getty Images)
2021 Max Mumby/Indigo

11.01.2022 18:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate i książę William poszukują kolejnego pracownika, który zadba o bezwzględne bezpieczeństwo ich rodziny. Po mrożącym krew w żyłach ataku, wszczynają poszukiwania.

Kate i William postanowili jeszcze bardziej zadbać o swój komfort. Małżeństwo aktualnie poszukuje kolejnych ochroniarzy dbających o ich bezwzględne bezpieczeństwo. Ogłoszenie jest odpowiedzią na atak, którego rodzina królewska doświadczyła w święta Bożego Narodzenia.

Atak na dworze

Do zamku Windsor niespodziewanie wtargnął uzbrojony mężczyzna. Niebezpieczny osobnik trzymał w dłoni kuszę i był gotowy na atak. Na szczęście został w porę zatrzymany, a przebywającym na terenie posiadłości członkom rodziny królewskiej nic się nie stało.

Incydent okazał się jednak na tyle niebezpieczny, że brytyjska monarchia zadecydowała o zwiększeniu i tak już niemałej liczby ochroniarzy. Na oficjalnej stronie Pałacu Kensington pojawiło się ogłoszenie z dokładnymi wytycznymi powinności przyszłego pracownika rodziny królewskiej:

"Twoją rolą jako pracownika ochrony będzie wspieranie naszego zespołu w działaniach zmierzających do zapewnienia, aby Pałac Kensington był miejscem bezpiecznym do pracy i wizyt. Do zadań należeć będą tradycyjne elementy kontroli dostępu, patrolowanie, prowadzenie ewidencji zmian, monitoring obrazu z kamer bezpieczeństwa, monitorowanie systemów bezpieczeństwa, otwieranie i zamykanie wejścia na teren, gotowość do pomocy naszym gościom w sposób, który pomoże im cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Pałacu Kensington.

11 rocznica ślubu księżnej Kate i księcia William

Przypomnijmy, że księżna Kate i książę William za kilka miesięcy będą świętować już 11. rocznicę ślubu. Zakochani poznali się jeszcze podczas studiów i choć na początku ich relacja nie należała do najłatwiejszych, to odkąd powiedzieli sobie sakramentalne "tak" wydają się być niemal idealną parą.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także