GwiazdyKatie Holmes wiedziała, że jej chłopak jest zaręczony? Zerwał przez SMS-a

Katie Holmes wiedziała, że jej chłopak jest zaręczony? Zerwał przez SMS‑a

Katie Holmes nie kryje się z uczuciami. A jej wybranek z faktem, że miał narzeczoną
Katie Holmes nie kryje się z uczuciami. A jej wybranek z faktem, że miał narzeczoną
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Kisiel
11.09.2020 12:01

Katie Holmes została przyłapana na randce i pocałunkach z nowym chłopakiem. Jak donoszą media, Emilio Vitolo Jr. do niedawna był zaręczony, o czym Holmes miała doskonale wiedzieć.

Płomienny romans Katie Holmes i nowojorskiego kucharza Emilio Vitolo Jr. trafił na okładki gazet. Wszystko dlatego, że paparazzi przyłapali Katie i Emilio na publicznych czułościach. Młodszy od aktorki kucharz został błyskawicznie zidentyfikowany. I tu zaczęły się kłopoty.

Katie Holmes ma nowego partnera

Jak donoszą media, Holmes i Vitolo poznali się w październiku, przez wspólnych znajomych. Już wtedy młody nowojorczyk był zaręczony z Rachel Emmons i jak podaje "InTouch Weekly", związek zakończył się dopiero wtedy, gdy zdjęcia Holmes i mężczyzny pojawiły się w mediach. Co więcej, Vitolo miał zerwać z Emmons przez SMS-a. Wysłał jej tylko zdawkową wiadomość: "to koniec".

Jeśli prawdą jest, że Holmes zna swojego wybranka od blisko roku, ciężko zakładać, że nie wiedziała o istnieniu jego narzeczonej. Trzeba jednak pamiętać, że Holmes jest wolnym strzelcem, a ciężar ewentualnej zdrady spoczywa na mężczyźnie, który ewidentnie łudził się, że może zwodzić obie kobiety.

Pytanie tylko, czy związek zbudowany na chwiejnych fundamentach ma szanse przetrwać? A może Katie Holmes wcale na tym nie zależy? Po miesiącach izolacji i zamknięcia w czterech ścianach oraz trudnym rozstaniu z Jamiem Foxxem ma prawo po prostu dobrze się bawić.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także