Trwa ładowanie...
d4gl130

Kiedyś był uroczym chłopcem. Syn Doroty Stalińskiej łamie dziś kobiece serca

Paweł jest synem aktorki Doroty Stalińskiej. Sławę zyskał kilka lat temu po udziale w programie "Taniec z gwiazdami". Okazało się, że młodzieniec świetnie radzi sobie na parkiecie i mimo iż dziś unika show-biznesu, wciąż realizuje odkrytą wtedy taneczną pasję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł z mamą. 2008 r.
Paweł z mamą. 2008 r. (ONS.pl, Fot: Jerzy Dąbrowski)
d4gl130

27-latek trenuje taniec towarzyski i odnosi niemałe sukcesy, które popchnęły go do otwarcia prywatnej szkoły Dance Agency. Zawodowo i prywatnie związał się z Pauliną Janicką, mistrzynią tańca z kilkunastoletnim doświadczeniem. Wcześniej syn aktorki świetnie radził sobie w roli modela. Trudno się dziwić, jest naprawdę przystojny.

Paweł jest wszechstronnie uzdolniony – gra na pianinie, maluje i rysuje. Kocha sport – jeździ konno, żegluje, gra w tenisa czy golfa. W 2009 r. wziął udział w Pucharze Polski Amatorów w kitesurfingu i zajął 6. miejsce. 27-letni człowiek-orkiestra? Najwyraźniej. Do tego studiował fotografię oraz finanse i rachunkowość. To również profesjonalny masażysta, którego do współpracy zaprosiła m.in. Anna Lewandowska. Jego mama musi być z niego dumna.

d4gl130

Zobacz także: Ślub Agnieszki Radwańskiej

d4gl130

Podziel się opinią

Share
d4gl130
d4gl130