ycipk-u4u7so

Kim jest Agnieszka Lewkowicz? To właśnie ona "usidliła" Macieja Kota

W piękną, słoneczną sobotę, Agnieszka Lewkowicz wyszła za mąż za polskiego skoczka, Macieja Kota. Młoda para wygląda niczym polska wersja Beckhamów i podobnie jak Victoria dla Davida, świeżo upieczona żona jest ogromnym wsparciem dla sportowca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Lewkowicz sport zaczęła uprawiać jeszcze jako nastolatka
Agnieszka Lewkowicz sport zaczęła uprawiać jeszcze jako nastolatka (ONS.pl, Fot: Jasinski Z)
ycipk-u4u7so

Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot - historia miłości

Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot poznali się w Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. To w miejscu, gdzie oboje uzyskali tytuł magistra, spotkali się po raz pierwszy dzięki wspólnemu znajomemu.

Agnieszka Lewkowicz - czym się zajmuje?

Agnieszka Lewkowicz sport zaczęła uprawiać jeszcze jako nastolatka. W wieku 13 lat zaczęła biegać. Jej specjalizacją był bieg przez płotki na dystansie 400 metrów. Miłość do lekkoatletyki trwała przez kolejne 10 lat, nawet pomimo kontuzji, którą sportsmenka odniosła po drodze. Jednak z czasem musiała zmienić swoje zainteresowania i zdecydowała, że zajmie się fitnessem. W tym roku otwiera studio w Nowym Targu.

- Odeszłam od treningów grupowych - opowiadała w rozmowie ze Sportowymi Faktami na początku kwietnia. - To będzie studio do zajęć personalnych. Są osoby, które nie lubią, kiedy cała siłownia patrzy, jak ćwiczą. Im będzie u mnie łatwiej. Chcę uczyć też tych, którzy nie znają nawet podstaw treningu. Będę tam tylko ja i osoba, która chce skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Planuję też zajęcia grupowe, ale maksymalnie dla 15 osób. Do tego dorzucę też treningi biegowe.

Agnieszka Lewkowicz i Maciej Kot - związek

Agnieszka stara się być obecna na zawodach ukochanego, choć ze względu na jej napięty grafik nie jest to proste zadanie. Mimo wielu obowiązków, często możemy zobaczyć ją na trybunach kibicującą polskim reprezentantom. Jej obecność była szczególnie ważna po ostatnim sezonie, gdy Maciej potrzebował ukochanej u swojego boku.

ycipk-u4u7so

- On świetnie sobie z tym radzi - podsumowuje zachowanie Kota Agnieszka w rozmowie ze Sportowymi Faktami. - Ja starałam się tylko odwrócić jego uwagę od skoków. Maciek ma znakomite podejście, rozumie, że każdy sportowiec ma gorsze momenty. Jego wielka ambicja przeszkadza mu, ale tego, jak trudno ją pokonać, nie zrozumie osoba, która nigdy nie trenowała. Maciek bardzo pozytywnie reaguje na nowego trenera kadry Michala Doleżala. Czech jest spokojny i ułożony, zresztą dokładnie tak, jak Stefan Horngacher. Wszystko, od początku do końca, musi mieć pod kontrolą. Przede mną i przed Maćkiem mnóstwo pracy. Jednak oboje jesteśmy na dobrej drodze.

Agnieszka Lewkowicz - praca

Lewkowicz i Kot wspierają się zarówno podczas zawodów i treningów, jak i poza nimi. Gdy Agnieszka zdecydowała, że otworzy studio, Maciej zajął się potrzebnymi papierami - pomógł swojej świeżo upieczonej żonie z dokumentami i dotacją na otwarcie studia. Wybrał nawet kolor ścian.

ycipk-u4u7so

Para, na co dzień mieszkająca na Podhalu, uwielbia razem podróżować i często chwali się zdjęciami ze swoich eskapad w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4u7so