GwiazdyKim jest Marianna Schreiber? Internauci atakują ją po występie w "Top Model"

Kim jest Marianna Schreiber? Internauci atakują ją po występie w "Top Model"

Marianna Schreiber
Marianna Schreiber
Źródło zdjęć: © Instagram
02.09.2021 16:36

Marianna Schreiber, żona polityka PiS Łukasza Schreibera wystąpiła w programie TVN "Top Model", a swojej decyzji nie skonsultowała z mężem. Kim jest żona posła partii rządzącej i dlaczego zdecydowała się na taki krok?

Mąż Marianny, Łukasz Schreiber, jest przewodniczącym Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarzem Rady Ministrów i przewodniczącym zespołu ds. programowania prac rządu. Jest osobą kluczową w przeprowadzaniu prac legislacyjnych rządu. Okazuje się, że Marianna nie skonsultowała swojej decyzji o występie w popularnym programie rozrywkowym z mężem.

Mąż nie wiedział o udziale Marianny Schreiber w programie TVN

- Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Może się rozwiedzie ze mną - mówiła w w "Top Model" Schreiber. Marianna może się tego obawiać podwójnie, gdyż jej mąż głosował za tzw. ustawą "lex TVN", która uderza w dalsze istnienie stacji.

Marianna Schreiber podczas castingu do programu tak żartowała: "Masakra, mąż mnie zabije" - mówiła do Michała Piróga.

Dlaczego żona polityka zdecydowała się na ten krok bez konsultacji z mężem? - Myślę, że nie do końca by we mnie uwierzył - tłumaczyła Marianna Schreiber.

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber jest magistrem pedagogiki, planuje zrobić doktorat oraz zostać nauczycielką-terapeutką. W programie "Top Model" wspomniała, że w dzieciństwie nie opływała w luksusy i mimo że zawsze marzyła o robieniu kariery w modelingu, musiała się uczyć, żeby osiągnąć coś w życiu. Dlatego postawiła na studia i życie rodzinne. Wyszła za polityka Łukasza Schreibera, z którym ma córkę. Teraz w życiu Marianny przyszedł czas na spełnianie własnych marzeń. W związku z udziałem w Top Model Marianna ma nadzieję, że to pozwoli jej zaistnieć w show-biznesie.

Internauci atakują Mariannę Schreiber po występie w "Top Model"

O Mariannie Schreiber głośno było już w 2018 roku. Wtedy to na jej profilu na Twitterze pojawiło się zdjęcie niczego nieświadomej dziewczyny z autobusu, która na kolanach trzymała tęczową torbę i flagę. Schreiber okrasiła wówczas fotografię opisem: "Won z mojego miasta". Ten popis poniósł się po sieci szerokim echem głównie ze względu na to, kim jest jej mąż. Łukasz Schreiber musiał później przepraszać za poczynania żony.

Marianna Schreiber nie była chyba jednak usatysfakcjonowana reputacją nietaktownej homofobki i dlatego też wybrała się na casting do nowego sezonu "Top Model". 28-latce udało się przejść do kolejnego etapu, głównie ze względu na jej inspirującą historię "walki o siebie i swoje marzenia". Jak nietrudno się domyślić, taki obrót spraw niekoniecznie spodobał się widzom programu. O swoim niezadowoleniu nie zapomnieli oni dać znać w komentarzach na profilach Marianny oraz "Top Model".

"A czy ta dziewczynka z tęczową torbą wyjechała won z twojego miasta? Jak nazwać kogoś, kto niszczy ludzi za kolor torebki? Idziesz do telewizji, którą chciałabyś zlikwidować?" - brzmią niektóre z wypowiedzi widzów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl