ModaKlasyka zawsze na czasie. Skórzany portfel dla niej i dla niego

Klasyka zawsze na czasie. Skórzany portfel dla niej i dla niego

Klasyka zawsze na czasie. Skórzany portfel dla niej i dla niego
Źródło zdjęć: © iStock.com
04.12.2018 11:57, aktualizacja: 04.12.2018 13:51

Trwały, klasyczny, ponadczasowy. Skórzany portfel posłuży lata i nigdy nie wyjdzie z mody. To uniwersalny dodatek dla kobiety i mężczyzny oraz doskonały prezent, który kupisz nawet za 70 zł.

Klasyka przede wszystkim – skórzany portfel

Elegancki i z klasą – tak możemy powiedzieć o skórzanym portfelu. Obecnie najczęściej wybieramy funkcjonalne, proste i pasujące do wszystkiego, ale równocześnie stylowe ubrania i dodatki. Jednym z pewniaków w kategorii produktów, które uzupełniają naszą codzienną garderobę jest portfel, czyli król galanterii skórzanej.

Obraz
© Shutterstock.com

Skórzany portfel to świetny dodatek

Najbardziej klasyczny i praktyczny portfel to model w kształcie kwadratu lub prostokąta, z kieszonką na banknoty, osobnym miejscem na bilon i kilkoma mniejszymi przegródkami na dokumenty i niezbędne karty. Zdecydowana większość najchętniej kupowanych modeli to składane portfele dwu- i trzyczęściowe.

Obraz
© iStock.com | pecaphoto77

Drugim popularnym modelem, szczególnie chętnie wybieranym przez kobiety, są większe, prostokątne portfele, które czasem zasuwa się dookoła krawędzi na suwak. Poza niezbędnymi pieniędzmi mieszczą też zdjęcia bliskich, ważne notatki, recepty, a nawet małe drobiazgi.

Portfel dla niego – na co zwrócić uwagę?

Podobnie, jak w przypadku damskich portfeli, męski model powinien być wykonany z trwałych materiałów i mieścić to, co najbardziej potrzebne. Sprawdzi się praktyczny, dość prosty model. Męskie portfele bywają nieco mniejsze, gównie dlatego, że częściej są noszone w kieszeni jeansów lub wewnętrznej kieszonce marynarki. Nie każdy nosi przy sobie gotówkę, dlatego niektórym osobom nie przyda się duży portfel. Inni z kolei korzystają z jednej lub dwóch kart, więc nie przyda im się model z licznymi przegródkami.

Obraz
© Shutterstock.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także