Trwa ładowanie...
d2lbn9w

Klasyka zawsze na czasie. Skórzany portfel dla niej i dla niego

Trwały, klasyczny, ponadczasowy. Skórzany portfel posłuży lata i nigdy nie wyjdzie z mody. To uniwersalny dodatek dla kobiety i mężczyzny oraz doskonały prezent, który kupisz nawet za 70 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Portfel może być zapinany na zatrzask lub zasuwany na suwak
Portfel może być zapinany na zatrzask lub zasuwany na suwak (iStock.com)
d2lbn9w

Klasyka przede wszystkim – skórzany portfel

Elegancki i z klasą – tak możemy powiedzieć o skórzanym portfelu. Obecnie najczęściej wybieramy funkcjonalne, proste i pasujące do wszystkiego, ale równocześnie stylowe ubrania i dodatki. Jednym z pewniaków w kategorii produktów, które uzupełniają naszą codzienną garderobę jest portfel, czyli król galanterii skórzanej.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Skórzany portfel to świetny dodatek

Najbardziej klasyczny i praktyczny portfel to model w kształcie kwadratu lub prostokąta, z kieszonką na banknoty, osobnym miejscem na bilon i kilkoma mniejszymi przegródkami na dokumenty i niezbędne karty. Zdecydowana większość najchętniej kupowanych modeli to składane portfele dwu- i trzyczęściowe.

    iStock.com
(iStock.com, Fot: pecaphoto77)

Drugim popularnym modelem, szczególnie chętnie wybieranym przez kobiety, są większe, prostokątne portfele, które czasem zasuwa się dookoła krawędzi na suwak. Poza niezbędnymi pieniędzmi mieszczą też zdjęcia bliskich, ważne notatki, recepty, a nawet małe drobiazgi.

Portfel dla niego – na co zwrócić uwagę?

Podobnie, jak w przypadku damskich portfeli, męski model powinien być wykonany z trwałych materiałów i mieścić to, co najbardziej potrzebne. Sprawdzi się praktyczny, dość prosty model. Męskie portfele bywają nieco mniejsze, gównie dlatego, że częściej są noszone w kieszeni jeansów lub wewnętrznej kieszonce marynarki. Nie każdy nosi przy sobie gotówkę, dlatego niektórym osobom nie przyda się duży portfel. Inni z kolei korzystają z jednej lub dwóch kart, więc nie przyda im się model z licznymi przegródkami.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2lbn9w

Podziel się opinią

Share
d2lbn9w
d2lbn9w