Blisko ludziKlaudia El Dursi wyprawiła synowi urodziny. Celebrytka świętowała w odważnej stylizacji

Klaudia El Dursi wyprawiła synowi urodziny. Celebrytka świętowała w odważnej stylizacji

Klaudia El Dursi pokazała nagranie z urodzin syna
Klaudia El Dursi pokazała nagranie z urodzin syna
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
07.02.2022 18:08

Klaudia El Dursi postanowiła dokładnie zaplanować imprezę urodzinową starszego Dawida. Dzięki nagraniu, które pojawiło się na Instagramie El Dursi, wiemy, jak przebiegało przyjęcie.

Klaudia El Dursi wielokrotnie podkreślała, jak ważną rolę w życiu odgrywają jej dzieci. Celebrytka stara się zawsze o to, by pociechom niczego nie brakowało i cieszyły się z każdego kolejnego dnia. Starszy syn El Dursi właśnie świętował 13. urodziny - mama postarała się o niesamowitą atmosferę oraz uwiecznienie ważnego wydarzenia na filmach i fotografiach.

Klaudia El Dursi świętuje urodziny syna. Patrzymy na jej stylizację

Podczas imprezy nie zabrakło przyjaciół, tortu, przekąsek, balonów i tańców. Dawid wraz z gośćmi mógł dać się ponieść zabawie i z całą pewnością długo będzie wspominać ten dzień. Dobre samopoczucie towarzyszyło też samej organizatorce, która towarzyszyła nastolatkom. Uwagę przyciąga sam ubiór El Dursi - czy nadaje się na taką okazję?

Na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie, możemy zauważyć, że celebrytka na tę okazję wybrała czarną kreację, składającą się z krótkich spodenek lub spódnicy oraz topu z dużym dekoltem. Czy jednak wycięcie nie jest zbyt duże?

Klaudia El Dursi ma świetny kontakt z dziećmi

Celebrytka wyznała, że początki macierzyństwa nie należały do prostych. Wiadomość o ciąży bardzo ją zaskoczyła, ale ze wszystkim świetnie dała sobie radę. Mimo że wychowywała syna w pojedynkę, stworzyła mu dom.

"Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z tego, że mam takiego dojrzałego syna, który jest teraz moim wielkim wsparciem i przyjacielem. To jest raczej powód do dumy i do szczęścia, a nie do ukrywania i zatajania tego" - wyjawiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Klaudia podkreślała, że syn jest nie tylko jej dzieckiem, lecz także najlepszym przyjacielem. Świetne relacje z synami są godne pozazdroszczenia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl