Trwa ładowanie...
d3q9ubw

Klaudia Halejcio o konflikcie Anety Zając i Mikołaja Krawczyka. "Nikt nie wie"

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk rozstali się kilka lat temu w atmosferze skandalu. Łączy ich dwoje dzieci, których wychowuje głównie aktorka. Jej koleżanka z planu Klaudia Halejcio ujawniła, jak ta sobie radzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anetę Zając i Mikołaja Krawczyka łączy dwójka dzieci
Anetę Zając i Mikołaja Krawczyka łączy dwójka dzieci (East News)
d3q9ubw

Nie jest tajemnicą, że byli partnerzy spotykają się w sądzie w sprawie alimentów. Według mamy chłopców Mikołaj Krawczyk nie płaci na ich wychowanie tyle, ile powinien. Innego zdania jest on sam. Podobnie zresztą jego obecna żona Sylwia Juszczak, która pomaga mu w opiece nad synkami.

Tymczasem głos w sprawie konfliktu zabrała Klaudia Halejcio, koleżanka Anety Zając z planu. – Ja bardzo cenię Anetę za to, że ona nigdy nie mówi o swoich rzeczach prywatnych, które są złe. Bardzo to trzyma wszystko dla siebie. I nigdy nie oczerniała Mikołaja. Naprawdę, mam za to ogromny szacunek do niej – mówi "Faktowi24" Halejcio.

Zdaniem Klaudii, Aneta jest wspaniałą matką, która dla swoich dzieci zrobi wszystko. – Mieszkamy niedaleko, więc widzę jaką są miłością dla niej – stwierdziła i dodała, że trzyma kciuki za aktorkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q9ubw

Podziel się opinią

Share

d3q9ubw

d3q9ubw